תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מטריקס הציגה ללקוחותיה פתרונות מציאות רבודה להכשרת עובדים

דיילי ציפי


מטריקס הציגה ללקוחותיה פתרונות מציאות רבודה להכשרת עובדים

מאת 12 בדצמבר 2019, 12:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ערכה לאחרונה סדנה תעשייתית ראשונה מסוגה בישראל למציאות רבודה באמצעות פתרון Vuforia Expert Capture של חברת PTC, שהחטיבה מייצגת בישראל. בסדנה, שהתקיימה במשרדי החברה בהרצליה, השתתפו כ-30 לקוחות אנטרפרייז מארגונים מובילים, בהם אדמה, אינטל, HP, נטפים, צה"ל, רפאל, תע"א ועוד.

את הסדנה הנחה אלכס קיסר – מהנדס מציאות רבודה בכיר מ-PTC בשיקגו, ארה"ב, שהגיע במיוחד לארץ על מנת להשיק את המוצר לראשונה בישראל. במהלך הסדנה קיבלו המשתתפים הדגמה חיה לאופן שבו ניתן להקליט ולתעד תרחיש וירטואלי לטיפול בתקלות שלב אחר שלב, שבאמצעותו ניתן להכשיר עובדים ולתפעל מכונות מורכבות. הדבר מתאפשר כאשר העובדים עושים שימוש בתרחיש המתועד באמצעות משקפי מציאות רבודה, טאבלט או סמארטפון, ללא הצורך בליווי נוסף של איש המקצוע לידם.

אלכס קיסר, מהנדס מציאות רבודה בכיר ב-PTC. צילום: הדר צדקה חזן

פתרון ה-Vuforia Expert Capture הינו פיתוח ראשון מסוגו בעולם, המאפשר לארגונים לבנות פרוצדורות ונהלים באמצעות מציאות רבודה, לשמר ולתעד ידע של עובדים פורשים ולתמוך בתהליכי הייצור, התפעול וההדרכה של הארגון, כאשר כל אלה מתבצעים בתהליך קצר ויעיל במשך כמה שעות בלבד.

יריב ענבר, מנהל חדשנות עסקית במטריקס, ציין, כי "Vuforia Expert Capture הוא מוצר שעומד לשנות את פני שוק התעשייה בישראל. אם עד עתה היו נדרשים שבועות ואף חודשים לבניית חוויית מציאות מדומה, הרי שמעתה הזמן קוצר לכמה שעות עד כמה ימים במקסימום. בעקבות הסדנה המוצלחת כבר התקבלו בקשות לביצוע בדיקת היתכנות במספר רב של חברות מובילות".

מטריקס הציגה ללקוחותיה פתרונות מציאות רבודה להכשרת עובדים Reviewed by on . חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ערכה לאחרונה סדנה תעשייתית ראשונה מסוגה בישראל למציאות רבודה באמצעות פתרון Vuforia Expert Capture של חברת PTC, שהחטיבה מייצגת בישרא חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ערכה לאחרונה סדנה תעשייתית ראשונה מסוגה בישראל למציאות רבודה באמצעות פתרון Vuforia Expert Capture של חברת PTC, שהחטיבה מייצגת בישרא Rating: 0

הגיבו