תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מלם תים: בין אינטגרציה לתרומה בריצה

דיילי ציפי


מלם תים: בין אינטגרציה לתרומה בריצה

מאת 8 בדצמבר 2019, 14:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

60 רצות ורצים מקבוצת הריצה של מלם תים השתתפו במירוץ הלילה של תל אביב ל-10 קילומטרים. זו השנה השלישית שבה יש ייצוג מרשים למלם תים במירוץ, והשנה השנייה שבה היא עשתה זאת במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת סאנרייז-כץ, שמסייעת ומספקת מענה הוליסטי למשפחות של ילדים חולי סרטן, כך שכל התשלום בגין רישום המשתתפים מהווה תרומה לעמותה.

קבוצת הריצה של מלם תים, הכוללת עובדים מכל הסקטורים והתפקידים בחברה, הוקמה לפני מעל שנתיים במטרה להטמיע בעובדיה רוח ספורטיבית וכושר גופני וגורפת הצלחה רבה, כשכל העת מצטרפים אליה עוד ועוד עובדות ועובדים, המקיימים אימונים מפרכים פעמיים בשבוע, הכוללים גם כוח, סיבולת לב ריאה וגמישות.

מתכונים לריצה. קבוצת הריצה של מלם תים. צילום: יח"צ

האימונים מתקיימים ליד איצטדיון המושבה בפתח תקווה עם מאמן מקצועי, והמשתתפים מגלים התמדה, השקעה ורצינות רבה, אשר את תוצאותיה ניתן לראות במרוצים שבהם משתתפת הקבוצה.

"גם השנה עמדו הרצים שלנו באתגר בכבוד רב הראוי להערכה, אומרת דורית בר, סמנכ"לית משאבי אנוש במלם תים, ומוסיפה: "כחברה המעודדת ערכים של מצויינות לצד נתינה, שמחנו מאוד על ההזדמנות למנף את ההשתתפות במירוץ לטובת תרומה לקהילה בכלל ובפרט לעמותת סאנרייז-כץ, אשר עושה מלאכת קודש למען משפחות הילדים".

דיילי ציפי לא ממש טובה בריצה, אבל שמחה לשמוע שההיי-טקיסטים של מלם תים קמים לפעמים מהכיסא.

מלם תים: בין אינטגרציה לתרומה בריצה Reviewed by on . 60 רצות ורצים מקבוצת הריצה של מלם תים השתתפו במירוץ הלילה של תל אביב ל-10 קילומטרים. זו השנה השלישית שבה יש ייצוג מרשים למלם תים במירוץ, והשנה השנייה שבה היא עש 60 רצות ורצים מקבוצת הריצה של מלם תים השתתפו במירוץ הלילה של תל אביב ל-10 קילומטרים. זו השנה השלישית שבה יש ייצוג מרשים למלם תים במירוץ, והשנה השנייה שבה היא עש Rating: 0

הגיבו