תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » כנס לקוחות סמארטסופט – זרוע האבטחה של קבוצת יעל

דיילי ציפי


כנס לקוחות סמארטסופט – זרוע האבטחה של קבוצת יעל

מאת 9 בנובמבר 2019, 17:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תחת הכותרת "Less is Smart!" התקיים לאחרונה כנס הלקוחות המקצועי של סמארטסופט – זרוע האבטחה של קבוצת יעל – במלון דן קיסריה.

המסר "Less is smart!" – פחות פריצה וחדירה, פחות סיסמאות, פחות הרשאות, פחות Windows – כל אלה, יחד ולחוד, יוצרים מעטפת הגנה מושלמת וחכמה יותר עבור ארגונים.

מימין לשמאל: יואב הורניק - מנכ"ל סמארטסופט מקבוצת יעל, מרטין לדנהיים - מנהל תשתיות קצה בחברת מגדל ולקוח הקבוצה, ואופיר חזות - סמנכ"ל בכיר בקבוצת יעל. צילום: יח"צ

מימין לשמאל: יואב הורניק – מנכ"ל סמארטסופט מקבוצת יעל, מרטין לדנהיים – מנהל תשתיות קצה בחברת מגדל ולקוח הקבוצה, ואופיר חזות – סמנכ"ל בכיר בקבוצת יעל. צילום: יח"צ

הכנס כלל הרצאות מפי נציגי השותפות של Yael Smartsoft בעולמות אבטחת המידע – Imprivata, Stratodesk, BeyondTrust, Pcysys  – שסיפרו על מוצריהם ויתרונותיהם עבור המשק הישראלי, ושהגיעו במיוחד מחו"ל לטובת האירוע.

הכנס עסק בנושאים כגון: פיתוח חוסן סייבר באמצעות בדיקות חדירות אוטומטיות, מעבר נכון לתחנות רזות, ניהול זהויות, ועוד, ונכחו בו עשרות נציגים של לקוחות החברה מתחומי הביטחון, הפיננסים, הביטוח, הרפואה, הפארמה, הטלקום והממשלה.

בחלקו השני של הכנס, עברו המשתתפים לשלב של "פחות דיבורים": אכלו, התמנגלו, נהנו מהאווירה ושיחקו גולף במגרשי הגולף של קיסריה, כי אי אפשר רק עבודה וחייבים גם פינוק ופאן!!!

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה

כנס לקוחות סמארטסופט – זרוע האבטחה של קבוצת יעל Reviewed by on . תחת הכותרת "Less is Smart!" התקיים לאחרונה כנס הלקוחות המקצועי של סמארטסופט - זרוע האבטחה של קבוצת יעל - במלון דן קיסריה. המסר "Less is smart!" - פחות פריצה וחד תחת הכותרת "Less is Smart!" התקיים לאחרונה כנס הלקוחות המקצועי של סמארטסופט - זרוע האבטחה של קבוצת יעל - במלון דן קיסריה. המסר "Less is smart!" - פחות פריצה וחד Rating: 0

הגיבו