תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מ-Splunk Zero ל-Splunk Hero בשלוש שעות בלבד

דיילי ציפי


מ-Splunk Zero ל-Splunk Hero בשלוש שעות בלבד

מאת 17 באוקטובר 2019, 10:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כ-30 לקוחות הגיעו למשרדי המטה של חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס בהרצליה, כדי לקבל ידע בסיסי על פלטפורמת ניתוח ה-Big Data מהמובילות בעולם, ה-Splunk, שמטריקס מייצגת בישראל, מפי מומחי Splunk.

מימין: אנסטסיה ברנס – מתאמת קשרי לקוחות, מטריקס, שירלי סטמפלר – מנהלת לקוחות Splunk וטלי יקותיאל – מנהלת לקוחות בכירה, מטריקס. צילום: הדר צדקה חזן

הפלטפורמה מספקת את הדרך האידיאלית והבטוחה לניתוח דאטה באמצעות פתרונות תוכנה מתקדמים לאיסוף, קטלוג וניתוח נתונים מרובים בזמן אמת.

במהלך ההדרכה רכשו המשתתפים ידע בסיסי על טכנולוגיית Splunk ועסקו, בין היתר, בסביבת Splunk ב-AWS, באיסוף נתונים, מחקר וסטטיסטיקה והקמת לוחות נתונים (Dashboards) אינטראקטיביים. ההדרכה אפשרה למשתתפי המפגש לעבור משלב Splunk Zero ל-Splunk Hero במהלך 3 שעות בלבד.

תוכן ההדרכה הותאם למשתמשים מתחילים – "טירוני" Splunk, בין אם הארגון שבו הם עובדים שוקל להכניס פעילות של Splunk או בין אם הארגון כבר החל בפעילות ועולה הצורך להבין את יסודות המערכת.

מרוכזים בלימוד. צילום: הדר צדקה חזן

מ-Splunk Zero ל-Splunk Hero בשלוש שעות בלבד Reviewed by on . כ-30 לקוחות הגיעו למשרדי המטה של חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס בהרצליה, כדי לקבל ידע בסיסי על פלטפורמת ניתוח ה-Big Data מהמובילות בעולם, ה-Splunk, שמטריקס מייצגת כ-30 לקוחות הגיעו למשרדי המטה של חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס בהרצליה, כדי לקבל ידע בסיסי על פלטפורמת ניתוח ה-Big Data מהמובילות בעולם, ה-Splunk, שמטריקס מייצגת Rating: 0

הגיבו