תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » וריפון ישראל: שינוי ארגוני ומינויים חדשים

וריפון ישראל: שינוי ארגוני ומינויים חדשים

מאת 6 באוקטובר 2019, 13:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת פתרונות התשלום וריפון ישראל מודיעה על שינוי ארגוני ועל מינויים חדשים. שתי חטיבות בחברה, הקמעונית והמסחרית, שנוהלו עד היום בנפרד, יאוחדו תחת ניהולו של גבי בנד – שיכהן כמנכ"ל החטיבה המסחרית.

בנד, בעל תואר מהנדס תוכנה תעשיה וניהול, הצטרף ל-א.ח. יישומים ב-2004 ולאחר רכישתה על ידי וריפון ב-2008 ביצע שורה של תפקידי ניהול במחלקת הפרויקטים, הרכש, ההתקנות, והמכירות. בנוסף כיהן כסמנכ"ל המכירות ובשנים האחרונות כמנכ״ל החטיבה המסחרית של וריפון ישראל.

קובי כהן יקודם לתפקיד סמנכ"ל מכירות SMB. בתפקידו זה ינהל את מערך מכירות השטח של החברה.

יניב כחלון יכהן כסמנכ"ל מכירות לרשתות ולקוחות אסטרטגיים. בתפקידו זה ינהל את כל פעילות המכירות של ריטייל360.

במסגרת השינויים, שמחה גנדלמן החליט לפרוש מתפקידו ולצאת לגמלאות. גנדלמן, מהנדס חשמל ואלקטרוניקה, החל לעבוד כמנהל פרויקט EMV בשנת 1999 בחברת ליפמן, ולאחר מכן שימש בתפקידי ניהול בכירים בליפמן וב-וריפון ישראל ותרם רבות לצמיחת החברה.

דן סופר, מנכ״ל וריפון ישראל וסגן נשיא למערב אירופה: ״שינויים אלו יאפשרו לנו למקד את מאמצי המכירה ולמקסם את ההכנסות של החטיבה המסחרית המורחבת. אני בטוח כי גבי, קובי ויניב יעשו חיל בתפקידיהם החדשים ומאחל להם הצלחה רבה״.

וריפון ישראל: שינוי ארגוני ומינויים חדשים Reviewed by on . חברת פתרונות התשלום וריפון ישראל מודיעה על שינוי ארגוני ועל מינויים חדשים. שתי חטיבות בחברה, הקמעונית והמסחרית, שנוהלו עד היום בנפרד, יאוחדו תחת ניהולו של גבי ב חברת פתרונות התשלום וריפון ישראל מודיעה על שינוי ארגוני ועל מינויים חדשים. שתי חטיבות בחברה, הקמעונית והמסחרית, שנוהלו עד היום בנפרד, יאוחדו תחת ניהולו של גבי ב Rating: 0

הגיבו