תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » באו ללמוד על "תקן ברלין" ועידן הבנקאות הפתוחה

דיילי ציפי


באו ללמוד על "תקן ברלין" ועידן הבנקאות הפתוחה

מאת 24 בספטמבר 2019, 12:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עשרות נציגים של הבנקים, הגדולים והקטנים, חברות האשראי וגופים פיננסיים בישראל התכנסו  ב"הקומה הרביעית" בתל אביב לסדנה שערכה קבוצת יעל בנושא של "תקן ברלין".

כפי שחשפנו לאחרונה, הגופים הפיננסיים בישראל עומדים בפני "עידן הבנקאות הפתוחה" והם מחויבים להתיישר לפי "תקן ברלין", הפותח את השוק הפיננסי לתחרות.

בסדנה הרצה דניס קליטביאנסקי, מומחה בתחום API Management מקבוצת יעל, אשר בעצמו מייעץ לבנק ישראל בוועדות בנושא, ופרס שורה של המלצות לבנקים כיצד להתכונן לרגולציה, איך להיערך אליה מבחינת כוח אדם רלוונטי, על מרכיבי התקן, על הדרך שבה הוא מותאם לישראל לעומת אירופה, על רמת האבטחה שלו, על המגבלות על הגופים הפיננסיים בעקבות פרסום התקן, על הלו"ז הצפוף שמחייב אותם להתאים עצמם לתקן עד אוגוסט 2020, וגם על איך ייראה שוק הבנקאות אחרי המועד הזה ומה היתרונות עבורנו, הלקוחות, ועוד ועוד.

היה מרתק, חשוב ו… טעים.

מימין: מיכאל אטלי מבנק לאומי, אנה רפייביץ' מכ.א.ל, שי גנות מקבוצת יעל, שרון לידור, אבלין אשטמקר ודורון שג מבנק הפועלים ודניס קליטביאנסקי מקבוצת יעל. צילום: עומר ישראלי

באו ללמוד על "תקן ברלין" ועידן הבנקאות הפתוחה Reviewed by on . עשרות נציגים של הבנקים, הגדולים והקטנים, חברות האשראי וגופים פיננסיים בישראל התכנסו  ב"הקומה הרביעית" בתל אביב לסדנה שערכה קבוצת יעל בנושא של "תקן ברלין". כפי ש עשרות נציגים של הבנקים, הגדולים והקטנים, חברות האשראי וגופים פיננסיים בישראל התכנסו  ב"הקומה הרביעית" בתל אביב לסדנה שערכה קבוצת יעל בנושא של "תקן ברלין". כפי ש Rating: 0

הגיבו