תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » הנינג'ות של UCL במסיבת סוף הקיץ

דיילי ציפי


הנינג'ות של UCL במסיבת סוף הקיץ

מאת 23 בספטמבר 2019, 12:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

את מסיבת סוף הקיץ המסורתית שלה קיימה השנה קבוצת UCL במתחם הטרמפולינות איי-ג'אמפ בפתח תקווה, באירוע שהשתתפו בו כמאה עובדים ועובדות בחברה, בני ובנות הזוג וילדיהם במגוון גילאים.

לימור שחר, משנה למנכ"ל ומנהלת פעילות מיקור החוץ ומשאבי האנוש ב-UCL; ויוסי רודריק, מנכ"ל ומייסד קבוצת UCL. צילום: יעקב אברמוביץ

ילדי UCL קופצים ונהנים. צילום: יעקב אברמוביץ

התלהבות גדולה נרשמה במשך יותר משעתיים במתחמי הטרמפולינות, אך את עיקר תשומת הלב משך קיר הטיפוס, שמשך אליו גם את הילדים וגם את המבוגרים, שהתחרו על תואר "הנינג'ה של UCL".

אתגר קיר הטיפוס. מי יהיה "הנינג'ה של UCL"? צילום: יעקב אברמוביץ

במרכזו של האירוע התקיים טקס מרגש, שבו חולק שי מיוחד לילדי העובדים העולים לכיתה א', ומטבעות שוקולד עם ברכה מעוטרת לשאר הילדים שהשתתפו באירוע.

לימור שחר, משנה למנכ"ל ומנהלת פעילות מיקור החוץ ומשאבי האנוש ב-UCL, ציינה, כי "כיף לראות את הילדים של החברים שלנו למקום העבודה מתקשרים, משחקים ומייצרים אינטראקציה זה עם זה, ואת משפחות עובדי UCL מייצרות קשר חברי ביניהן".

דיילי ציפי קפצה, טיפסה וחזרה עם תמונות.

הנינג'ות של UCL במסיבת סוף הקיץ Reviewed by on . את מסיבת סוף הקיץ המסורתית שלה קיימה השנה קבוצת UCL במתחם הטרמפולינות איי-ג'אמפ בפתח תקווה, באירוע שהשתתפו בו כמאה עובדים ועובדות בחברה, בני ובנות הזוג וילדיהם את מסיבת סוף הקיץ המסורתית שלה קיימה השנה קבוצת UCL במתחם הטרמפולינות איי-ג'אמפ בפתח תקווה, באירוע שהשתתפו בו כמאה עובדים ועובדות בחברה, בני ובנות הזוג וילדיהם Rating: 0

הגיבו