תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » המתכנתים באים: מחזור חדש של מומחי DevOps בחברת דבליפ

דיילי ציפי


המתכנתים באים: מחזור חדש של מומחי DevOps בחברת דבליפ

מאת 27 באוגוסט 2019, 14:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מחזור חדש, השלישי במספר, של הכשרת מומחי DevOps יצא לדרך באחרונה עם כ-24 משתתפים. חברת דבליפ (develeap), שמכשירה את המומחים במסלול המתנהל כ-Bootcamp, כולל 600 שעות אקדמיות והרצאות של מיטב המומחים בתעשייה, בשילוב ליווי אישי ומנטורינג מקצועי.

עמרי ספקטור, סמנכ"ל הטכנולוגיות והבעלים של דבליפ, מרצה בפני הסטודנטים. צילום: יח"צ

ההכשרה ניתנת ללא תשלום ונמשכת כ-10 שבועות, ובסיומה מוענקים למשתתפים הכלים הדרושים להשתלב בצוותי ה- DevOps של דבליפ ולהתחיל לצבור ניסיון מעשי בדרך להתמחות בתחום ה-DevOps.

דורי כפרי, מנכ"ל ובעלים, דבליפ: "הבוטקמפ הוא הזדמנות מצוינת להשתלב בעולם ההיי-טק ובפרט בתחום ה-DevOps, שנחשב לאחד המקצועות המבוקשים. התוכנית הייחודית מלווה על ידי מנטורים מקצועיים ודורשת השקעה מצד התלמידים. כמו כן, למסיימי התוכנית בהצלחה תוצע הזדמנות להשתלב בדבליפ, אחת מחברות ה-DevOps המובילות בישראל".

המתכנתים באים: מחזור חדש של מומחי DevOps בחברת דבליפ Reviewed by on . מחזור חדש, השלישי במספר, של הכשרת מומחי DevOps יצא לדרך באחרונה עם כ-24 משתתפים. חברת דבליפ (develeap), שמכשירה את המומחים במסלול המתנהל כ-Bootcamp, כולל 600 שע מחזור חדש, השלישי במספר, של הכשרת מומחי DevOps יצא לדרך באחרונה עם כ-24 משתתפים. חברת דבליפ (develeap), שמכשירה את המומחים במסלול המתנהל כ-Bootcamp, כולל 600 שע Rating: 0

הגיבו