תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » יואל נוה מונה למנהל כללי של ההון החוזר בחברת הפינטק פיוניר

יואל נוה מונה למנהל כללי של ההון החוזר בחברת הפינטק פיוניר

מאת 25 באוגוסט 2019, 15:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יואל נוה מונה למנהל הכללי של ההון החוזר בחברת הפינטק הבינלאומית פיוניר, שהוקמה על ידי יובל טל, ופועלת ב-200 מדינות וב-150 מטבעות שונים בתחום העברת תשלומים. נוה יוביל בפיוניר את פיתוח תחום ההון החוזר – מתן אפשרות למשתמשים בשירותי העברות הכספים לקבל כסף דחוי שמגיע להם מלקוחותיהם באופן מיידי וכך לשפר משמעותית את תזרים המזומנים וצמיחתם העסקית.

נוה מילא את תפקיד הכלכלן הראשי במשרד האוצר במשך ארבע שנים ובתפקידיו הקודמים שימש כמנהל בנק הדואר, כמנהל חברות בתחום הפנסיה והאשראי בקבוצת הראל, וכיהן כמנכ"ל קרן מקפת החדשה. הוא בעל תואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית.

מנכ"ל פיוניר, סקוט גלית, מסר, שהחברה שמחה להיעזר בניסיונו הכלכלי והניהולי העשיר של נוה לפיתוח תחום ההון החוזר, שהוא אחד ממנועי הצמיחה של החברה וכלי רב ערך שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה.

יואל נוה מונה למנהל כללי של ההון החוזר בחברת הפינטק פיוניר Reviewed by on . יואל נוה מונה למנהל הכללי של ההון החוזר בחברת הפינטק הבינלאומית פיוניר, שהוקמה על ידי יובל טל, ופועלת ב-200 מדינות וב-150 מטבעות שונים בתחום העברת תשלומים. נוה יואל נוה מונה למנהל הכללי של ההון החוזר בחברת הפינטק הבינלאומית פיוניר, שהוקמה על ידי יובל טל, ופועלת ב-200 מדינות וב-150 מטבעות שונים בתחום העברת תשלומים. נוה Rating: 0

הגיבו