תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » צביקה גולדרייך מונה למנכ"ל אופיסופט מקבוצת SQLink
צביקה גולדרייך, מנכ"ל חברת אופיסופט מקבוצת SQLink. צילום: יח"צ

צביקה גולדרייך מונה למנכ"ל אופיסופט מקבוצת SQLink

גולדרייך יוביל מעתה את חברת אופיסופט, המתמחה בהטמעת פתרונות מתקדמים בעולמות ה-BIG Data & Analytics בקרב מגוון רחב של לקוחות ומגזרים, אשר נרכשה לפני כשנה על ידי קבוצת SQLink

מאת 3 ביולי 2019, 12:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

צביקה גולדרייך (43) מונה למנכ"ל חברת אופיסופט מקבוצת SQLink. גולדרייך מביא לתפקידו ניסיון עשיר ומגוון בתחום ה-Big Data Analytics & BI. הוא בעל תואר ראשון במחשבים וסטטיסטיקה ותואר שני במנהל עסקים (MBA) עם התמחות במערכות מידע מאוניברסיטת בר אילן. בעברו ניהל את קבוצות הפיתוח וה-Delivery בבינת מערכות תוכנה ובחברת ליבי טכנולוגיות.

חברת אופיסופט מתמחה בהטמעת פתרונות מתקדמים בעולמות ה-BIG Data & Analytics בקרב מגוון רחב של לקוחות ומגזרים. לחברה ניסיון רב במימוש פתרונות מבוססי ענן הכוללים איסוף וארגון מידע, ניתוח וחיזוי אתגרים עסקיים, פתרונות לניהול חכם מבוסס מידע ותצוגה אישית ומתקדמת של עולם המידע הארגוני. החברה מונה כ-200 עובדים ולפני כשנה נרכשה על ידי קבוצת SQLink, אחת מחברות התוכנה הגדולות בישראל.

גולדרייך על המינוי: "האתגרים הרבים העומדים בפני לקוחותינו מחייבים אותנו להיות יצירתיים יותר מבעבר, אני גאה להוביל את החברה לעבר המצוינות והיצרתיות הנדרשת וללוות את לקוחותנו במסע המאתגר, בעולם בו המידע הוא העתיד". 

תמיר גורן, יו"ר ובעלי קבוצת SQLINK: "גולדרייך נבחר בשל ניסיונו העשיר וניהול מוצלח ומוכח בתחום האנליטיקה והביג דאטה. אני סמוך ובטוח כי גולדרייך ירחיב את פעילות החברה ויפתח אותה לשווקים חדשים ויעמיק את יכולותיה המקצועיים בתחומים אלה".

 

 

צביקה גולדרייך מונה למנכ"ל אופיסופט מקבוצת SQLink Reviewed by on . צביקה גולדרייך (43) מונה למנכ"ל חברת אופיסופט מקבוצת SQLink. גולדרייך מביא לתפקידו ניסיון עשיר ומגוון בתחום ה-Big Data Analytics & BI. הוא בעל תואר ראשון במ צביקה גולדרייך (43) מונה למנכ"ל חברת אופיסופט מקבוצת SQLink. גולדרייך מביא לתפקידו ניסיון עשיר ומגוון בתחום ה-Big Data Analytics & BI. הוא בעל תואר ראשון במ Rating: 0

הגיבו