תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » הראל טכנולוגיות מידע זכתה בפרס השותף למצוינות של נט-אפ

דיילי ציפי


הראל טכנולוגיות מידע זכתה בפרס השותף למצוינות של נט-אפ

מאת 16 ביוני 2019, 13:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

להראל טכנולוגיות מידע יש סיבה למסיבה: החברה קיבלה לא מכבר את תואר שותף המצוינות (ה-Flash) של השנה בפורום מנהלי השותפים ה-13 באזור EMEA של נט-אפ, שנערך הפעם במדריד. הפרס ניתן להראל על הכרה בביצועים יוצאים מהכלל, הרצון לחדש ואיכות שירות בולטת. הביצועים המצוינים שהחברה הציגה לאורך השנה הכספית האחרונות השפיעו על העלייה במכירות פתרונות אלה בארץ ובעולם בכלל.

את הראל ייצג על הבמה יוסי צייגר, המנכ"ל, באירוע שבו נכחו 300 מוזמנים, כולל אלכסנדר וולנר, סגן הנשיא הבכיר של החברה ומנהלה הכללי לאזור EMEA.

ככלל, הנושאים שהכנס עסק בהם היו בינה מלאכותית DevOps, ענן ויישומים. האירוע נערך בחסות סיסקו, Veeam, פוג'יטסו, ברודקוטם, Fast Lane ואינטל.

צייגר אמר כי "הראל טכנולוגיות מידע מובילה פרויקטי מחשוב גדולים בישראל, עם רמת שירות גבוהה וקשר מצוין עם לקוחות בעיקר במגזר הציבורי. זאת, תוך שיתוף פעולה להטמעת פתרונות אחסון של נט-אפ, שהיא שותף עסקי של הראל טכנולוגיות מידע מזה יותר מ-10 שנים".

ינון וטשר, מנהל השותפים העסקיים בנט-אפ ישראל, ציין כי "שנת העסקים החולפת הייתה שנת שיא בשותפות שבינינו לבין הראל – שותפות שבה אנחנו גאים".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

אנשי נט-אפ והראל טכנולוגיות מידע, בהם יוסי צייגר, מנכ"ל הראל (משמאל), במעמד קבלת הפרס. צילום: יח"צ

אנשי נט-אפ והראל טכנולוגיות מידע, בהם יוסי צייגר, מנכ"ל הראל (משמאל), במעמד קבלת הפרס. צילום: יח"צ

הראל טכנולוגיות מידע זכתה בפרס השותף למצוינות של נט-אפ Reviewed by on . להראל טכנולוגיות מידע יש סיבה למסיבה: החברה קיבלה לא מכבר את תואר שותף המצוינות (ה-Flash) של השנה בפורום מנהלי השותפים ה-13 באזור EMEA של נט-אפ, שנערך הפעם במדר להראל טכנולוגיות מידע יש סיבה למסיבה: החברה קיבלה לא מכבר את תואר שותף המצוינות (ה-Flash) של השנה בפורום מנהלי השותפים ה-13 באזור EMEA של נט-אפ, שנערך הפעם במדר Rating: 0

הגיבו