תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » ההנפקה העולמית של אדקור

דיילי ציפי


ההנפקה העולמית של אדקור

מאת 3 ביוני 2019, 16:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אדקור הישראלית, הפועלת בתחום האד-טק, הנפיקה בשבוע שעבר בבורסות טורנטו TSX/TSXV, לפי שווי שוק של כ- 75 מיליון שקלים, כך על פי הודעתה. החברה הייתה עד היום בבעלות של עמרי בריל, מנכ"ל ומייסד החברה.

יצוין כי אדקור ביצעה את פתיחת המסחר של TSX/TSXV מישראל, בהשתתפות רוב פטרמן, סגן נשיא, פיתוח עסקי גלובלי בקבוצת TMX ויוסי בוקר, ראש פעילות הפיתוח העסקי של הבורסות של טורונטו בישראל.

אדקור נבחרה לקיים את פתיחת המסחר של הבורסות מחוץ לקנדה, במטרה לחזק את הקשרים של טורונטו עם התעשייה בישראל, כאשר ישראל ממשיכה להוות מוקד מרכזי באסטרטגיית הצמיחה של הבורסות בטורונטו.

אדקור מנפיקה בבורסות טורנטו TSX/TSXV. צילום: שי הנסב

אדקור מנפיקה בבורסות טורנטו TSX/TSXV. צילום: שי הנסב

החברה פיתחה כלים לאוטומציה בתחום הפרסום במנועי חיפוש כמו גוגל ומנועי השוואת מחירים: גוגל שופינג, אמזון ו-איביי

"זהו יום של גאווה שכולה כחול לבן. זה מרגש לראות את החברה שהקמתי לפני 12 שנים ואשר יקרה לי כל כך, מונפקת בבורסות טורנטו. הדבר מצביע בראש ובראשונה על אמון בחברה, בטכנולוגיה הייחודית שלה ובצוות שמוביל אותה", אמר בריל.

לדבריו, "בעקבות ההנפקה, אדקור צפויה לפתוח סניפים נוספים בעולם, כאשר הראשון מביניהם יפתח בקנדה".

פטרמן ציין כי "אנחנו שמחים על הצטרפות אדקור לבורסה של טורונטו TSX, שמהווה צעד נוסף בחיזוק הקשרים העסקיים בין הבורסות של טורונטו לבין הקהילה העסקית בישראל בכלל ותעשיית הטכנולוגיה בפרט".

ההנפקה העולמית של אדקור Reviewed by on . אדקור הישראלית, הפועלת בתחום האד-טק, הנפיקה בשבוע שעבר בבורסות טורנטו TSX/TSXV, לפי שווי שוק של כ- 75 מיליון שקלים, כך על פי הודעתה. החברה הייתה עד היום בבעלות אדקור הישראלית, הפועלת בתחום האד-טק, הנפיקה בשבוע שעבר בבורסות טורנטו TSX/TSXV, לפי שווי שוק של כ- 75 מיליון שקלים, כך על פי הודעתה. החברה הייתה עד היום בבעלות Rating: 0

הגיבו