תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » סינמדיה מתחדשת

דיילי ציפי


סינמדיה מתחדשת

מאת 29 במאי 2019, 15:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סינמדיה, שמפתחת טכנולוגיות לעולם הווידיאו והטלוויזיה, ציינה באחרונה, בטקס חגיגי, את הסרת הלוט מעל מרכז הפיתוח המחודש שלה בהר חוצבים בירושלים, המונה 650 עובדים. על רשימת לקוחות החברה נמנות חברות רבות ובולטות, בהן רשת Sky הבריטית, וודפון, AT&T ו-yes.

בטקס השתתפו אייב פלד, יו"ר סינמדיה, יעל פאינרו, סגנית נשיא בכירה לפיתוח תאגידי ומסחרי, ד"ר צבי גרסטל, סמנכ"ל הנדסה, ועובדי החברה, שנהנו מקוקטייל חגיגי.

עבור פלד מדובר בסגירת מעגל אישית, לאחר שהיה בעבר מנכ"ל החברה הישראלית NDS ופרש ממנה עם מכירתה לסיסקו. הוא גם היה מהגורמים הדומיננטיים במהלך התנתקות החברה מסיסקו וממובילי המגעים למכירתה המחודשת – לקרן פרמירה. בדבריו הוא סיפר על התכניות העתידיות של סינמדיה ועל מקומו של מרכז הפיתוח בירושלים בהובלת הפיתוחים של החברה: "טכנולוגיות אבטחה לתוכן מקורי הן צו השעה עבור יצרניות תוכן הווידיאו והסטרימינג. הרעיונות והפיתוחים החדשים שכבר הוצאנו מכאן קיבלו הדים חיוביים בעולם, גם מענקיות מדיה אמריקניות שחושבות לבוא לישראל ולראות את הדברים בשטח. אנחנו מחויבים לפתח ולהרחיב את התחום הזה".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

אייב פלד, יו"ר סינמדיה, עם מנהלים ועובדים בחברה בטקס הסרת הלוט במרכז הפיתוח החדש שלה בירושלים. צילום: יח"צ

אייב פלד, יו"ר סינמדיה, עם מנהלים ועובדים בחברה בטקס הסרת הלוט במרכז הפיתוח החדש שלה בירושלים. צילום: יח"צ

סינמדיה מתחדשת Reviewed by on . סינמדיה, שמפתחת טכנולוגיות לעולם הווידיאו והטלוויזיה, ציינה באחרונה, בטקס חגיגי, את הסרת הלוט מעל מרכז הפיתוח המחודש שלה בהר חוצבים בירושלים, המונה 650 עובדים. סינמדיה, שמפתחת טכנולוגיות לעולם הווידיאו והטלוויזיה, ציינה באחרונה, בטקס חגיגי, את הסרת הלוט מעל מרכז הפיתוח המחודש שלה בהר חוצבים בירושלים, המונה 650 עובדים. Rating: 0

הגיבו