תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » כנס רד האט בבוסטון – מפגן עוצמה של עולם הקוד הפתוח

דיילי ציפי


כנס רד האט בבוסטון – מפגן עוצמה של עולם הקוד הפתוח

מאת 13 במאי 2019, 13:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כנס רד האט בבוסטון היה פשוט מפגן עוצמה בלתי רגיל של עולם הקוד הפתוח.

כנס רד האט בבוסטון. צילום: עוזי מירון

כנס רד האט בבוסטון. צילום: עוזי מירון

על במה אחת – המנכ"לית של יבמ העולמית, ג'יני רומטי, מנכ"ל מיקרוסופט, סאטיה נאדלה, מנהלים בכירים מהחברות הגדולות בעולם, כמו אקסון מובייל, דלתה איירליינס, דויטשה בנק, BMW או לוקהיד מרטין… כולם מספרים איך הקוד הפתוח אפשר לחדשנות שלהם לפרוץ החוצה ולעשות דברים, שבעבר לקחו חודשים ושנים, במספר ימים. מהפכה של ממש.

ג'יני רומטי, מנכ"לית יבמ העולמית. צילום: עוזי מירון

ג'יני רומטי, מנכ"לית יבמ העולמית. צילום: עוזי מירון

סאטיה נאדלה, מנכ"ל מיקרוסופט. צילום: עוזי מירון

סאטיה נאדלה, מנכ"ל מיקרוסופט. צילום: עוזי מירון

לא בכדי יבמ הסכימה לשלם 34 מיליארד דולר בכדי לרכוש את רד האט, ולא בכדי מיקרוסופט הגדולה החליטה שבמקום להתחרות עדיף לבנות עם רד האט שיתוף פעולה איתן, כי זה מה שבאמת הלקוחות שלה רוצים.

ובתוך כל 'צעדות הפילים' הללו, אני מסתחבק עם ג'ים ווייטהרסט, מנכ"ל ונשיא רד האט, ומגלה איש ישיר, חם, נטול אגו, שמדבר בגובה העיניים ומצליח ליצור מנהיגות סוחפת שגורמת לאנשים שלו להזדהות בצורה בלתי אמצעית עם החברה, וללכת אחריה באש ובמים. חלקם אפילו החליטו לעשות קעקועים עם לוגו החברה על הכתף. אני רואה איך הוא מצליח לנהל עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם, ועדיין לשמור על אווירה של משחק ועל הרעיון הכל כך חשוב – מורל = תפוקה.

ג'ים ווייטהרסט, מנכ"ל ונשיא רד האט. צילום: עוזי מירון

ג'ים ווייטהרסט, מנכ"ל ונשיא רד האט. צילום: עוזי מירון

כיף לראות, שניתן לנהל חברה ענקית, עם עשרות סניפים בכל רחבי העולם, ועדיין להישאר אנושיים וחמים, חדשניים ופתוחים. אפשר לעשות זאת כשאתה יודע לגייס את האנשים הנכונים ולהקיף את עצמך בכאלה ששותפים לערכים שלך, ושלצד הכיף יודעים להביא שנה אחר שנה תוצאות טובות יותר.

תענוג לקחת חלק במפגן העוצמה הזה.

שאפו!

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות

כנס רד האט בבוסטון – מפגן עוצמה של עולם הקוד הפתוח Reviewed by on . כנס רד האט בבוסטון היה פשוט מפגן עוצמה בלתי רגיל של עולם הקוד הפתוח. [caption id="attachment_290614" align="alignnone" width="600"] כנס רד האט בבוסטון. צילום: ע כנס רד האט בבוסטון היה פשוט מפגן עוצמה בלתי רגיל של עולם הקוד הפתוח. [caption id="attachment_290614" align="alignnone" width="600"] כנס רד האט בבוסטון. צילום: ע Rating: 0

הגיבו