תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » בא לבקר במאורת הנמר: ח"כ אורי מקלב
בא לבקר במאורת הנמר: ח"כ אורי מקלב, יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת. צילום: פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: ח"כ אורי מקלב

מאת 10 במרץ 2019, 11:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אורח מיוחד בא ביום ה' האחרון לבקר במאורת הנמר: ח"כ אורי מקלב. בכל זאת, לא בכל יום מגיע למאורה חבר כנסת (מיהדות התורה, למי מכם שלא יודע), שהוא גם יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה של הפרלמנט שלנו.

ח"כ מקלב הגיע לבית אנשים ומחשבים על מנת להשתתף ברב שיח שערכה המערכת בנושא שילוב חרדים בהיי-טק. מיד לאחר סיום הדיון המרתק (שדיווחים עליו יובאו כאן בהמשך השבוע) הוא התיישב על הכיסא שלי והתרשם מאוסף הנמרים הממלא את המאורה. הוא העלה על נס את התרומה החשובה של קבוצת אנשים ומחשבים לענף ההיי-טק, ואת שיתוף הפעולה בינה לבין הוועדה שבראשותו, למען קידום הענף. הדבר בא לדי ביטוי גם בעובדה הראויה לציון שח"כ מקלב ביקר במשרדינו במשך שעה שלמה, בתקופת קמפיין בחירות.

בא לבקר במאורת הנמר: ח"כ אורי מקלב Reviewed by on . אורח מיוחד בא ביום ה' האחרון לבקר במאורת הנמר: ח"כ אורי מקלב. בכל זאת, לא בכל יום מגיע למאורה חבר כנסת (מיהדות התורה, למי מכם שלא יודע), שהוא גם יו"ר ועדת המדע אורח מיוחד בא ביום ה' האחרון לבקר במאורת הנמר: ח"כ אורי מקלב. בכל זאת, לא בכל יום מגיע למאורה חבר כנסת (מיהדות התורה, למי מכם שלא יודע), שהוא גם יו"ר ועדת המדע Rating: 0

הגיבו