תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מינויים חדשים בהנהלת אינפורמטיקה מקבוצת אמן
קבוצת אמן

מינויים חדשים בהנהלת אינפורמטיקה מקבוצת אמן

יונתן כהן מונה למנהל שותפים ומגזר ממשלתי, וכרמל ענבר יכהן מעתה כמומחה פריסייל ומוצרי אינפורמטיקה בקבוצה

מאת 14 בינואר 2019, 18:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינפורמטיקה מקבוצת אמן הודיעה באחרונה על שני מינויים חדשים: יונתן כהן מונה למנהל שותפים ומגזר ממשלתי, וכרמל ענבר יכהן כמומחה פריסייל ומוצרי אינפורמטיקה.

כהן יהיה אחראי במסגרת תפקידו על בניית אסטרטגיית השותפים של אינפורמטיקה ועל ניהול לקוחות הקבוצה במגזר בממשלתי המשתמשים בפתרונותיה.

יונתן כהן, מנהל שותפים ומגזר ממשלתי באינפורמטיקה מקבוצת אמן. צילום: יח"צ

יונתן כהן, מנהל שותפים ומגזר ממשלתי באינפורמטיקה מקבוצת אמן. צילום: יח"צ

לכהן ניסיון מצטבר של יותר מ-10 שנים במכירות תוכנה, בבנייה ובליווי אסטרטגיות מכירה. בעברו הוא היה מנהל מוצר ומנהל מכירות בסי-דאטה ובמטריקס. כמו כן, כהן הוא בעל תואר ראשון כמהנדס תעשייה וניהול עם התמחות במערכות מידע מאוניברסיטת אריאל.

ענבר יהיה אחראי במסגרת תפקידו על מתן מענה מקצועי, ייעוץ והדרכה על מוצרי אינפורמטיקה ללקוחותיה, וכן על מתן ליווי טכני בתהליכי המכירה.

כרמל ענבר, מומחה פריסייל ומוצרי אינפורמטיקה בקבוצת אמן. צילום: יח"צ

כרמל ענבר, מומחה פריסייל ומוצרי אינפורמטיקה בקבוצת אמן. צילום: יח"צ

לענבר ניסיון רב בעולמות האינטגרציה, במכלול של מוצרי בסיסי נתונים ובעולמות הדטה. טרם הצטרפותו לקבוצת אמן הוא שימש בתפקידי אנליזה ו-BI בבנק דיסקונט ובטבע. הוא מהנדס תעשייה וניהול בהשכלתו, עם התמחות במערכות מידע.

מינויים חדשים בהנהלת אינפורמטיקה מקבוצת אמן Reviewed by on . אינפורמטיקה מקבוצת אמן הודיעה באחרונה על שני מינויים חדשים: יונתן כהן מונה למנהל שותפים ומגזר ממשלתי, וכרמל ענבר יכהן כמומחה פריסייל ומוצרי אינפורמטיקה. כהן יהי אינפורמטיקה מקבוצת אמן הודיעה באחרונה על שני מינויים חדשים: יונתן כהן מונה למנהל שותפים ומגזר ממשלתי, וכרמל ענבר יכהן כמומחה פריסייל ומוצרי אינפורמטיקה. כהן יהי Rating: 0

הגיבו