תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » דורית הנגבי החליפה את אהוד גלבר כמנמ"רית הפול
אהוד גלבר, מנמ"ר הפול היוצא

דורית הנגבי החליפה את אהוד גלבר כמנמ"רית הפול

גלבר ישמש יועץ מחשוב בתאגיד המשותף של המאגר לביטוחי רכב חובה, עד לתום החוזה שלו בסוף השנה

מאת 27 באוקטובר 2016, 16:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דורית הנגבי מונתה למנמ"רית הפול, התאגיד המשותף של המאגר לביטוחי רכב חובה. היא תחליף בתפקיד את אהוד גלבר, ששימש בתפקיד עד כה.

לפני שגלבר היה מנמ"ר הפול, הוא היה מנמ"ר וסמנכ"ל המחשוב בהפניקס למשך שנתיים האחרונות. קודם לכן עבד בתפקיד דומה בהכשרה חברה לביטוח. עם כניסתה של הנגבי לתפקיד, גלבר ימשיך לשמש יועץ מחשוב בחברה, עד לתום חוזה ההעסקה שלו בסוף השנה.

הנגבי שימשה בעבר בתפקידי מחשוב ומערכות מידע בבנק הפועלים, ולאחר מכן הייתה סמנכ"ל ואחראית על מערכות המידע בחברת הביטוח איילון. לפני כן עשתה תפקיד דומה בחברת הביטוח הישיר AIG.

הפול הוא מאגר של כל חברות הביטוח בענף ביטוח חובה – כל חברה על פי חלקה בשוק בכל שנה. החברה מבטחת בביטוח חובה את מי שהמדינה מחייבת אותו בביטוח חובה וחברות הביטוח אינן מוכנות לבטחו, כאשר כל חברה לוקחת סיכון לפי חלקה היחסי.

גורמים בענף העריכו כי גלבר צפוי להצטרף לפיקוח על הביטוח.

לא ניתן היה להשיג את תגובת גלבר.

דורית הנגבי החליפה את אהוד גלבר כמנמ"רית הפול Reviewed by on . דורית הנגבי מונתה למנמ''רית הפול, התאגיד המשותף של המאגר לביטוחי רכב חובה. היא תחליף בתפקיד את אהוד גלבר, ששימש בתפקיד עד כה. לפני שגלבר היה מנמ''ר הפול, הוא הי דורית הנגבי מונתה למנמ''רית הפול, התאגיד המשותף של המאגר לביטוחי רכב חובה. היא תחליף בתפקיד את אהוד גלבר, ששימש בתפקיד עד כה. לפני שגלבר היה מנמ''ר הפול, הוא הי Rating: 0

הגיבו