תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מחבק » אחריות חברתית: לנובו מעצימה את ילדי אופקים
סיגל אלבאום מנכ"לית לנובו ישראל וילדי אופקים. צילום: ניב קנטור

אחריות חברתית: לנובו מעצימה את ילדי אופקים

הפרויקט נערך במסגרת תוכנית "סיסמה לכל תלמיד", ובמסגרתו תורמת החברה מחשבים וציוד משלים לתלמידי אופקים, במקביל להטמעת השימוש בטכנולוגיה בבית הספר

מאת 10 בפברואר 2016, 17:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בסוף השבוע אירחה לנובו (Lenovo) ישראל תלמידים מאופקים המשתתפים בפרויקט הקהילתי של החברה וארגון מתן-משקיעים בקהילה.

הפרויקט נערך במסגרת תוכנית "סיסמה לכל תלמיד", ובמסגרתו תורמת לנובו מחשבים וציוד משלים לתלמידי אופקים, במקביל להטמעת השימוש בטכנולוגיה בבית הספר, תוך שיתוף התלמידים, המורים וההורים.

במסגרת הפרויקט נערך הביקור בו פגשו הילדים את מנכ"לית לנובו ישראל, סיגל אלבאום, ולאחר מכן עברו סדנה של פיתוח קוד למשחק בכיתה מתוקשבת.

לדברי אלבאום, "האחריות החברתית הינה חלק בלתי נפרד מהמובילות של לנובו. אנו גאים לקחת חלק בפרויקט 'סיסמה לכל תלמיד' המנגיש טכנולוגיה לתלמידים ומעניק להם גישה לחינוך ממוחשב. בעזרת שיתוף הפעולה עם מתן, אנחנו רותמים את העשייה העסקית שלנו למען הקהילה, במטרה להעצים את ילדי אופקים, לחולל שינוי חיובי בחייהם של הילדים, לאפשר להם לחוות למידה ממוחשבת ולפתח זיקה לחדשנות טכנולוגית".

עינת רובנשטיין, סמנכ"ל מתן-משקיעים בקהילה, ציינה כי הפרויקט החברתי עם לנובו הוא חלק מיוזמה בינלאומית של הארגון העולמי United Way שארגון מתן הוא נציגו הישראלי.

זו פעם ראשונה שלנובו משיקה פרויקט חברתי משותף למדינות אירופה והמזרח התיכון, ומפעילה אותו בישראל, רומניה, אנגליה וצרפת.

אחריות חברתית: לנובו מעצימה את ילדי אופקים Reviewed by on . בסוף השבוע אירחה לנובו (Lenovo) ישראל תלמידים מאופקים המשתתפים בפרויקט הקהילתי של החברה וארגון מתן-משקיעים בקהילה. הפרויקט נערך במסגרת תוכנית "סיסמה לכל תלמיד", בסוף השבוע אירחה לנובו (Lenovo) ישראל תלמידים מאופקים המשתתפים בפרויקט הקהילתי של החברה וארגון מתן-משקיעים בקהילה. הפרויקט נערך במסגרת תוכנית "סיסמה לכל תלמיד", Rating: 0

הגיבו