תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מנכ"ל משרד האוצר וראשי צופן בסיור בנצרת

דיילי ציפי


מנכ"ל משרד האוצר וראשי צופן בסיור בנצרת

מאת 12 בינואר 2016, 17:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, סייר לפני ימים אחדים בנצרת עם ראשי ארגון צופן, שמקדם שילוב אקדמאים ערבים בתעשיית ההיי-טק. הוא הגיע לעיר הצפונית על מנת להתרשם מקרוב מהצרכים ולנסות לראות כיצד אפשר למלא אותם ולהביא להגשמת המטרה.

במסגרת הסיור נפגש באב"ד עם סאמי סעדי ופז הירשמן, מנכ"לים משותפים בצופן, שסקרו בפניו את מצב ההיי-טק הערבי בישראל בכלל ובנצרת בפרט. כמו כן, הוא נפגש עם התעשיין והיזם סטף ורטהיימר, שהקים בעיר פארק תעשיות גדול בו פועלות חברות היי-טק בינלאומיות.

הסיור נערך במסגרת עבודת צוות בראשותו של באב"ד, שמטרתו להמליץ על צעדים להגדלת פריון העבודה במשק. הוא בירך "על הפעילות הנעשית לשילוב האוכלוסייה הערבית במגזר ההיי-טק".

לדבריו, "שילוב האוכלוסייה הערבית בהיי-טק הוא בראש סדרי העדיפויות ויביא תרומה משמעותית הן לרווחת האוכלוסייה, הן להצלחת הענף בישראל והן לצמיחה במשק ולפריון. אני מאמין ששכפול המודל המופעל בנצרת על יד צופן בערים נוספות ברחבי הארץ יתרום גם לשילוב בין האוכלוסייה הערבית והיהודית בישראל ולדו קיום".

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר; פז הירשמן, מנכ"ל משותף של צופן; סטף ורטהיימר; וסאמי סעדי, מנכ"ל משותף של צופן

מימין: שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר; פז הירשמן, מנכ"ל משותף של צופן; סטף ורטהיימר; וסאמי סעדי, מנכ"ל משותף של צופן

מנכ"ל משרד האוצר וראשי צופן בסיור בנצרת Reviewed by on . מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, סייר לפני ימים אחדים בנצרת עם ראשי ארגון צופן, שמקדם שילוב אקדמאים ערבים בתעשיית ההיי-טק. הוא הגיע לעיר הצפונית על מנת להתרשם מקרוב מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, סייר לפני ימים אחדים בנצרת עם ראשי ארגון צופן, שמקדם שילוב אקדמאים ערבים בתעשיית ההיי-טק. הוא הגיע לעיר הצפונית על מנת להתרשם מקרוב Rating: 0

הגיבו