תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » אלביט מערכות בכנס HLS 2014 – חלק א'

דיילי ציפי


אלביט מערכות בכנס HLS 2014 – חלק א'

מאת 17 בנובמבר 2014, 18:25 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אלביט מערכות הציגה מגוון פתרונות אבטחה והגנה מתקדמים בכנס HLS 2014 שערך מכון הייצוא במרכז הירידים בתל אביב. בין היתר, הציגה החברה מערכות שונות והדגמות של תרחישים: סיכול פיגוע המוני במהלך אירוע ספורט, תרחיש הגנת גבולות, כולל איתור ניסיון חציית גבול, ותרחיש הגנה על מתקן אסטרטגי. המבקרים בתערוכה יכולים היו להתנסות באופן אישי במאמן סייבר ובאמצעותו לאתר, להגיב ולמנוע מתקפות סייבר. הביתן של אלביט משך מבקרים רבים מישראל, כמו גם מבין יותר מ-750 האורחים מחו"ל.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונות.

נצפו בביתן השקוף של אלביט שני המנהלים הבכירים של אבטחת האולימפיאדה הבאה בברזיל 2016. אלביט זכתה במכרז האבטחה הגדול של המשחקים.

בחדר השקוף – החמ"ל. על רקע תסריט של אירוע ספורט (לדוגמה, ריצת מרתון – הפיגוע בבוסטון היווה ההשראה של המיצג) הוצגו מגוון היכולות לקלוט מידע מהרבה מאוד סנסורים, לתכלל אותם, למצות את הידע, לסנכרן בין כוחות שונים ובסופו של דבר לסכל את האירוע.

דליה רוזן, סמנכ"לית התקשורת של אלביט מערכות, בפתח הביתן השקוף, מרכז ההתרחשות.

משה משיח, מנהל שיווק מערכות יבשה ותקשוב

ג

ניר מריאש, מנהל מערכות בטחון פנים
ניר מריאש, מנהל מערכות בטחון פנים

ניר מריאש, מנהל מערכות ביטחון פנים

המשך יבוא…

אלביט מערכות בכנס HLS 2014 – חלק א' Reviewed by on . אלביט מערכות הציגה מגוון פתרונות אבטחה והגנה מתקדמים בכנס HLS 2014 שערך מכון הייצוא במרכז הירידים בתל אביב. בין היתר, הציגה החברה מערכות שונות והדגמות של תרחישי אלביט מערכות הציגה מגוון פתרונות אבטחה והגנה מתקדמים בכנס HLS 2014 שערך מכון הייצוא במרכז הירידים בתל אביב. בין היתר, הציגה החברה מערכות שונות והדגמות של תרחישי Rating: 0

הגיבו