תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » סטלה הנדלר מונתה לתפקיד מנכ"לית בזק על ידי דירקטוריון החברה

סטלה הנדלר מונתה לתפקיד מנכ"לית בזק על ידי דירקטוריון החברה

ההחלטה על המינוי התקבלה היום בישיבת דירקטוריון של החברה ● הנדלר תיכנס לתפקיד במהלך חודש אפריל ותחליף את אבי גבאי שכיהן בתפקיד כשש שנים והודיע על פרישתו בחודש שעבר ● שאול אלוביץ', יושב ראש בזק: "אני משוכנע כי סטלה תנהיג את בזק להמשך הצלחה ולהישגים"

מאת 7 במרץ 2013, 8:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כפי שדווח באחרונה, סטלה הנדלר מונתה רשמית למנכ"לית בזק בישיבת דירקטוריון של החברה שהתקיימה אתמול (ד'). הנדלר תיכנס לתפקידה במהלך חודש אפריל, לאחר תהליך חפיפה מסודר עם המנכ"ל היוצא.

הנדלר תחליף את אבי גבאי, שהודיע על פרישתו מתפקיד מנכ"ל בזק בחודש שעבר, לאחר כשש שנים בתפקידו ולמעלה מ-14 שנים בבזק. לפני כחודש פרשה הנדלר מתפקיד יושבת ראש הוט (HOT) על רקע תחושת מיצוי בתפקיד ולאחר שקבוצת הוט הפכה לחברה פרטית שבעליה, פטריק דרהי, מעורב בניהולה באופן שוטף.

לפני כהונתה כיושבת ראש הוט שימשה הנדלר כמנכ"לית 012-קווי זהב, מינוי שקיבלה משאול אלוביץ' לאחר רכישתו את 012-קווי זהב ומיזוגה לתוך סמייל שהייתה בבעלותו. הנדלר אף הייתה מעורבת ברכישת השליטה בבזק על ידי אלוביץ' ב-2009.

אלוביץ', המשמש כיושב ראש בזק, מסר בעקבות המינוי, כי "סטלה היא מהמנהלות המנוסות והמוערכות במשק הישראלי בכלל ובשוק התקשורת בפרט. אני משוכנע כי סטלה תנהיג את בזק להמשך הצלחה ולהישגים, תוך חיזוק מעמדה של בזק כחברת התקשורת הטובה והמובילה בישראל. אני רוצה להודות למנכ"ל בזק היוצא, אבי גבאי, על שירותו המקצועי והמסור לקבוצת בזק זה 15 שנים, בהן כמנכ"ל בזק בשש השנים האחרונות, ולאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המקצועית".

אף על פי שההודעה שפרסמה החברה על מינויה של הנדלר לא כללה הודעות על שינויים נוספים בתפקידים בכירים, ייתכן שבקרוב ייראו שינויים בהנהלה – כפי שתמיד קורה עם מינוי מנכ"ל חדש – אם בעקבות אכזבה של בכירים אחרים שלא זכו במינוי ואם בעקבות אנשי אמון שמביאים איתם המנכ"לים החדשים.

סטלה הנדלר מונתה לתפקיד מנכ"לית בזק על ידי דירקטוריון החברה Reviewed by on . כפי שדווח באחרונה, סטלה הנדלר מונתה רשמית למנכ"לית בזק בישיבת דירקטוריון של החברה שהתקיימה אתמול (ד'). הנדלר תיכנס לתפקידה במהלך חודש אפריל, לאחר תהליך חפיפה מס כפי שדווח באחרונה, סטלה הנדלר מונתה רשמית למנכ"לית בזק בישיבת דירקטוריון של החברה שהתקיימה אתמול (ד'). הנדלר תיכנס לתפקידה במהלך חודש אפריל, לאחר תהליך חפיפה מס Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    שמשון

    בזק חבל על הזמן מ – 10 אני נותן 0

הגיבו