תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אושר רשמית: אל תצפו השנה לדגם חדש של Galaxy Note
חובבי ה-Note יתאכזבו השנה. צילום: BigStock

אושר רשמית: אל תצפו השנה לדגם חדש של Galaxy Note

די.ג'יי קו, המנכ"ל המשותף של חטיבת ה-IT והתקשורת הניידת של סמסונג (Samsung), אישר את השמועות שנפוצו כבר בנובמבר האחרון, והודיע כי החברה לא תשיק השנה דגם חדש של ה-Galaxy Note

מאת 18 במרץ 2021, 12:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

די.ג'יי קו, המנכ"ל המשותף של חטיבת ה-IT והתקשורת הניידת של סמסונג (Samsung), אישר את השמועות שנפוצו כבר בנובמבר האחרון והודיע, כי החברה לא תשיק השנה דגם חדש של ה-Galaxy Note.

קו אמר את הדברים במפגש בעלי המניות השנתי של החברה, ולדבריו: "יהיה קשה להשיק את ה-Galaxy Note במחצית השנייה של השנה", והדגיש כי למרות שתוכנית ההשקות לא כוללת את קו מכשירי ה-Note – החברה מתכננת לספק את "חוויית המשתמש של ה-S-Pen".

"Galaxy Note הוא קטגוריית מוצר חשובה לנו, ואהוב על צרכנים ברחבי העולם ב-10 השנים האחרונות", הוא ציין, והוסיף, כי "חוויית המשתמש של ה-S-Pen היא תחום שסמסונג עבדה קשה עליו יותר מכל אחד אחר". עם זאת, הוא רמז בדבריו שאולי בעתיד החברה כן תמשיך עם קו מכשירי ה-Note, ואמר, כי "עיתוי ההשקה שלהם עשוי להיות שונה, אבל נוודא שלא לאכזב את צרכני ה-Galaxy Note".

באחרונה השיקה סמסונג את קו מכשירי ה-S21 שלה, שהדגם ה"בכיר" בהם, ה-S21 Ultra, תומך ב-S-Pen, למרות שהוא לא נכלל בערכה ונמכר כאביזר נפרד.

עוד ציין קו בפגישה, כי החברה תרחיב את התמיכה בדור 5 גם בדגמי הביניים והכניסה שלה במהלך השנה, ותשיק דגמים מותאמי-אזור כדי לענות על הצורך.

לגבי מכשירים מתקפלים, ציין המנכ"ל, כי החברה עובדת קשה כדי להגביר את הייצור, במטרה לייצר כמה שיותר מכשירים מתקפלים. לדבריו, סמסונג מתכוונת השנה לחזק את מיתוגו של דגם ה- Galaxy Z Fold כ-super premium, ולהציע את דגם ה-Galaxy Z Flip במחיר תחרותי ומתאים לצרכני המילניאלס.

לקו הייתה בשורה נוספת לא ממש משמחת, כשציין כי חוסר האיזון באספקת שבבים הוא "רציני מאוד", ו"מציב בעיה קלה בביצועי הרבעון השני".

אושר רשמית: אל תצפו השנה לדגם חדש של Galaxy Note Reviewed by on . די.ג'יי קו, המנכ"ל המשותף של חטיבת ה-IT והתקשורת הניידת של סמסונג (Samsung), אישר את השמועות שנפוצו כבר בנובמבר האחרון והודיע, כי החברה לא תשיק השנה דגם חדש של די.ג'יי קו, המנכ"ל המשותף של חטיבת ה-IT והתקשורת הניידת של סמסונג (Samsung), אישר את השמועות שנפוצו כבר בנובמבר האחרון והודיע, כי החברה לא תשיק השנה דגם חדש של Rating: 0

הגיבו