תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » Software AG SPL מגייסת 20 עובדים חדשים
ערן אלראי, מנכ"ל Software AG ישראל. צילום: קובי קנטור

Software AG SPL מגייסת 20 עובדים חדשים

מאת 21 בדצמבר 2008, 12:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Software AG SPL, ספקית של תשתיות תוכנה לארגונים, הודיעה אתמול (ג'), כי היא מגייסת 20 עובדים, ביניהם מנתחי מערכות, אנשי סיסטם ומומחים לאינטגרציה בין מערכות. בנוסף, קיימת בחברה דרישה לתוכניתני קובול על מיינפריים, תוכניתנים ומנתחי מערכות בסביבת Adabas/Natural ותוכניתני ג'אווה ודוט.נט.

לדברי ערן אלרואי, מנכ"ל החברה, "אנו מחפשים עובדים בעלי רקע וניסיון בעבודה בסביבת המערכות הקריטיות של ארגונים גדולים, שכן מרבית מארגוני האנטרפרייז בארץ הם לקוחות שלנו". אלרואי הוסיף, כי "אנו מוכנים להשקיע רבות בפיתוח ובהעמקת הידע המקצועי של עובדים מנוסים. כך לדוגמה, בימים אלה 30 מעובדי החברה משתתפים בקורס מקיף לניתוח מערכות מידע, שתוכנן והותאם במיוחד לצורכי הפיתוח של העובדים".

Software AG SPL מגייסת 20 עובדים חדשים Reviewed by on . Software AG SPL, ספקית של תשתיות תוכנה לארגונים, הודיעה אתמול (ג'), כי היא מגייסת 20 עובדים, ביניהם מנתחי מערכות, אנשי סיסטם ומומחים לאינטגרציה בין מערכות. בנוס Software AG SPL, ספקית של תשתיות תוכנה לארגונים, הודיעה אתמול (ג'), כי היא מגייסת 20 עובדים, ביניהם מנתחי מערכות, אנשי סיסטם ומומחים לאינטגרציה בין מערכות. בנוס Rating:

הגיבו