ענקית הטכנולוגיה אקמאי מגייסת 150 עובדים בישראל

הגיוס יתבצע עד סוף השנה, והחברה - מהמובילות בעולם בתחום הפצת תכנים ברשת - מחפשת במסגרתו עובדים במגוון תחומים רחב במיוחד

העובדים במשרדי אקמאי ישראל.

ענקית הטכנולוגיה אקמאי (Akamai) מרחיבה את מרכז הפיתוח הישראלי, שמונה כיום כ-400 עובדים, ותגייס עד סוף השנה 150 עובדות ועובדים חדשים למגוון של תפקידי פיתוח ומחקר, כולל מפתחי אוטומציה בכירים, אנשי פרונט אנד, מומחי קוברנטיס, מהנדסי תוכנה בתחום הביג דטה, אנליסטי אסטרטגיה ואופרציה בכירים, חוקרי אבטחה ואיומים, מהנדסי תמיכה במוצר, מעצבי חווית משתמש בכירים, מנהלי מוצר ומנהל גיוס טאלנטים.

חברת אקמאי, שנוסדה ב-1998, היא מהמובילות בעולם בתחום הפצת תכנים ברשת ופועלת בכמאה מדינות באמצעות מערך של מאות אלפי חוות שרתים מבוזרות. תשתיות החברה משרתות כיום את חברות הטכנולוגיה הגדולות בהן מיקרוסופט, אפל, גוגל, מטא, טיקטוק ודיסני, החברות נייקי ואדידס וחברות תקשורת וטכנולוגיה רבות. 

אקמאי רכשה בשנה שעברה את חברת הסייבר הישראלית גארדיקור ומטמיעה את יכולות ההגנה המתקדמות בשירותיה. עובדי גארדיקור בישראל ובעולם הצטרפו לאקמאי, תוך חיזוק מרכזי הפיתוח. פעילות הסייבר היא כיום מנוע הצמיחה המרכזי של אקמאי, שמהווה שחקן מרכזי בעולם אבטחת המידע עם מכירות של מעל מיליארד דולר בשנה בתחום הסייבר בלבד. פתרונות האבטחה של אקמאי משולבים בתשתית החברה ומגינים על הרשתות הפנימיות וחיצוניות של הארגונים הגדולים בעולם.

"התרבות הארגונית של אקמאי בישראל היא הדבק שמשמר את העובדים"

באקמאי מדווחים על תנאי העסקה נוחים, וכך למשל זו שנה שנייה שבה עובדי אקמאי זכאים לשבעה ימי Wellness, בהם כל החברה הגלובלית מפסיקה את פעילותה, ושמטרתם לאפשר לעובדים לנוח ולצבור כוחות מחודשים. הימים נפרשים על פני השנה ומתווספים לימי החופשה הרגילים.

אריה סיון, סמנכ"ל הנדסת אבטחת הרשת: "האתגר באקמאי הוא סדרי הגודל של המידע. מעטות החברות שבהן מקבלים 30TB, שהם מיליארד בקשות, בשעה. אנחנו עובדים באופן שוטף מול השותפים הטכנולוגיים שלנו, שהן החברות הגדולות בתחומן בעולם, כדי לבנות פתרונות שיודעים להתמודד עם הרף ההולך ועולה של הדרישות. בהרבה חברות מדברים על היכולות של העובד להשפיע על הלקוחות, השאלה מי הלקוחות ומה מידת האימפקט שיש עליהם. הלקוחות של אקמאי, שכוללים את כל רשימת פורצ'ן 500 ורבות אחרות, סומכים על המוצרים שלנו לפעילות השוטפת שלהם. התרבות הארגונית של אקמאי בישראל היא הדבק שמשמר את העובדים, האכפתיות, היחס האישי והידע שאקמאי תהיה שם בשבילך בטוב וברע נותנים הרגשה של מקום שכיף להגיע אליו". 

לפירוט המשרות הפתוחות באקמאי הקישו כאן.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים