אינסטגרם משיקה ניסוי של מנויים בתשלום עם קבוצת יוצרים קטנה

החברה השיקה בארצות הברית אפשרות לרכוש מנויים עבור עשרה יוצרים ומשפיענים, והמשתמשים יוכלו לקבל גישה לתוכן בלעדי שלהם

תוכן בלעדי של יוצרים ומשפיענים. אינסטגרם

משתמשי אינסטגרם בארה"ב יוכל בקרוב לרכוש מנוי כדי לקבל גישה לתכונות ולתוכן בלעדיים של כמה יוצרים ומשפיענים. אינסטגרם דיווחה בבלוג שלה, כי היא משיקה ניסוי של של מנויים בתשלום, והודיעה כי בשבועות הקרובים יתווספו עוד יוצרים.

אוהדים של יוצרים ישלמו תשלום חודשי כדי לקבל גישה לתוכן בלעדי של הדמות שהם עוקבים אחריה, כמו Lives ו-Stories. המנויים המשלמים יקבלו גם תג סגול ליד שמם, שמיידע את  היוצר על הסטטוס שלהם. מחירי המנויים נעים בין 0.99 דולר ועד 99 דולר לחודש, והיוצרים יוכלו לבחור את המחיר שהם מבקשים מהמנויים שלהם. החברה לא תגבה מהיוצרים והידוענים עמלה כלשהי מהכנסות המנויים לפחות עד 2023.

בניסוי משתתפים כרגע עשרה יוצרים ומשפיענים, בהם שחקן הכדורסל סדונה פרינס, האסטרולוגית אלייזה קלי והמתעמלת האמנותית האולימפית ג'ורדן צ'יילס.

"אני נלהב להמשיך ולבנות כלים עבור יוצרים כדי שיוכלו להתפרנס מעבודה יצירתית ולהביא את הכלים האלה ליוצרים בקרוב", כתב מארק צוקרברג, מנכ"ל מטא – הבעלים של אינסטגרם, בפוסט בפייסבוק.

בווידיאו שפרסם אדם מוסרי, מנכ"ל אינסטגרם, הוא אמר, כי המנויים הם אחת הדרכים הטובות ביותר עבור משפיענים ויוצרים לזכות בהכנסות ידועות מראש.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים