תוכן פרסומי
ראשי » כללי » RBS Projects הוסמכה כספק הדרכות מטעם ארגון PMI

תוכן שיווקי


ההסמכה של ארגון PMI

RBS Projects הוסמכה כספק הדרכות מטעם ארגון PMI

פורסם ב-19 באוקטובר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

RBS Projects השלימה באחרונה את תהליך הסמכתה כספק הדרכות מאושר ומוסמך ATP מטעם ארגון מנהלי הפרויקטים העולמי, PMI.

החברה מעסיקה כ-50 מומחים בניהול פרויקטים, ביניהם יועצים, מנהלי פרויקטים ומנהלי תוכניות, שמבצעים מגוון רחב מאוד של פרויקטים בתחומי הטכנולוגיה, הבריאות, הפיננסים וההיי-טק. רוב המהנדסים בצוות הם מוסמכי PMP, והם מביאים איתם ניסיון מעשי עשיר של עשרות שנים.

עד עתה העבירה RBS Projects הדרכות לקהל שומעים של כ-100 אלף לומדים בארץ ובעולם. להיקף הכשרה זה אין אח ורע במדינת ישראל. החברה הינה ספק ההדרכות המאושר המוסמך היחיד במדינת ישראל להעברת קורסי הכנה להסמכה היוקרתית של PMI – Registered Education Provider.

באחרונה שינה ארגון PMI את מדיניות ההכשרה וההסמכה שלו, והחל מ-2021 יוכלו להגיש בקשה להיבחן בבחינת ההסמכה רק מי שעברו הכשרה אצל גורם מוסמך (REP / ATP). הסמכה זאת מחייבת את הגוף המכשיר את הלומדים לסטנדרטים הגבוהים ביותר הנדרשים ב-PMI, הן מבחינת תוכנית ההכשרה והן מבחינת השימוש בקניין הרוחני של הארגון ובחומרי ההדרכה שלו.

הסמכה יוקרתית זאת מחייבת לא רק את הארגון ברמת החברה, אלא דורשת גם את ההכשרה ואת ההסמכה של המדריכים הספציפיים שיועסקו בהעברתו של החומר הנלמד.

שי שרגל, מנכ"ל RBS Projects ולשעבר נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל. צילום: גדי אוהד

שי שרגל, מנכ"ל RBS Projects ולשעבר נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל. צילום: גדי אוהד

שי שרגל, PMP, מנכ"ל RBS Projects ולשעבר נשיא העמותה לניהול פרויקטים בישראל, אמר כי "אנחנו שמחים וגאים להמשיך ולהוביל את עולם ההדרכה והייעוץ בניהול פרויקטים במדינה, ולהכתיב סטנדרטים בינלאומיים שימקמו את ישראל בצמרת המדינות, ואותנו בראש החברות והעובדים העוסקים בתחום".

"מזה שלושה עשורים אנחנו מקפידים על התעדכנות מתמדת והשגת כל ההסמכות הבינלאומיות ברמה הגבוהה ביותר, ומהווים סמן ימני לכל העוסקים בתחום", הוסיף.

ארז קלאוס, סמנכ"ל ההדרכה של RBS Projects. צילום: גדי אוהד

ארז קלאוס, סמנכ"ל ההדרכה של RBS Projects. צילום: גדי אוהד

בנוסף, ארז קלאוס, סמנכ"ל ההדרכה של RBS Projects, הוסמך כמדריך המורשה הראשון בחברה, בהתאם להסמכה המעודכנת – ATP Instructor. קלאוס אמר כי "ההסמכה החדשה מיישרת קו עם כל הכלים והשיטות המעודכנים ביותר בעולם ניהול הפרויקטים, ומאפשרת למנהלי הפרויקטים להיות בעלי ידע מיטבי ומקיף לגבי האופן הנכון לניהול הפרויקטים שלהם, כמו גם ליישום השיטות המתקדמות ביותר בתחום. אין לנו ספק שכל מי שעוסק בעולם ניהול הפרויקטים, בלי קשר לתפקיד ולתעשייה, יכול להרוויח מקבלת ההסמכה ידע ויכולות מקצועיים רבים ומשמעותיים לתפקידו".

RBS Projects הוסמכה כספק הדרכות מטעם ארגון PMI Reviewed by on . RBS Projects השלימה באחרונה את תהליך הסמכתה כספק הדרכות מאושר ומוסמך ATP מטעם ארגון מנהלי הפרויקטים העולמי, PMI. החברה מעסיקה כ-50 מומחים בניהול פרויקטים, ביניה RBS Projects השלימה באחרונה את תהליך הסמכתה כספק הדרכות מאושר ומוסמך ATP מטעם ארגון מנהלי הפרויקטים העולמי, PMI. החברה מעסיקה כ-50 מומחים בניהול פרויקטים, ביניה Rating: 0

הגיבו