תוכן פרסומי
ראשי » כללי » דל טכנולוגיות ו-Google Cloud השיקו פתרון אחסון היברידי

תוכן שיווקי


דל טכנולוגיות

דל טכנולוגיות ו-Google Cloud השיקו פתרון אחסון היברידי

פורסם ב-26 במאי 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דל טכנולוגיות ו-Google Cloud הודיעו על השקת פתרון Cloud OneFS לסביבת הענן של גוגל, המיועד לעזור לארגונים לשלוט בנתונים התופחים בקצב אקספוננציאלי ובצמיחה של ישומים, ולהקל על תעבורת הקבצים בעננים הפרטיים וב-Google Cloud.

בכך דל מקטינה את "מחסום הכניסה" ומשפרת את יכולות הפריסה של הענן ההיברידי, עם עדכונים נוספים בתחום הענן. כך, למשל, ארגונים יוכלו מעתה להסיט את עומסי העבודה בין עננים ציבוריים ופרטיים בגמישות רבה יותר ולאמץ את גישת הענן ההיברידי המותאמת בצורה טובה יותר לצרכים שלהם, תוך הפחתת עלויות.

על פי בדיקה שערכה חברת המחקר פורסטר, שימוש ב-Dell Technologies Cloud במשך שלוש שנים יניב לארגון המשתמש החזר השקעה מצטבר של יותר מ-170% והחזר הוצאות בתוך פחות משישה חודשים.

"נתונים ועומסי עבודה קיימים בכל מקום – במוצרי הקצה, בדטה סנטרים ובעננים הציבוריים. בעת שהדטה והיישומים מתרבים, זה לא המצב של משאבי ה-IT והתקציבים שלהם. כדי שארגונים יהפכו את הנתונים שלהם ליתרון תחרותי, הם צריכים דרך יעילה לנהל אותם בצורה עקבית וחלקה, בכל מקום שבו הם נמצאים", אמר דיפאק פאטיל, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל תחום פלטפורמות ופתרונות ענן ב-דל. "אנחנו מביאים את יתרונות הענן למרכז הנתונים וההיפך, ובכך אנחנו מסירים את המורכבות, כך שארגונים יכולים להקדיש פחות זמן לניהול התשתית ויותר זמן לטובת אספקת ערך ללקוחותיהם".

ארגונים יוכלו לנוע ולגשת בקלות למחשוב עתיר ביצועים (HPC) ולנהל עומסי עבודה תובעניים של עד 50 פטה-בייט. הם יוכלו לעשות זאת במערכת קבצים אחת, שתחבר בין מערכות קבצים הנמצאות בתשתיות מקומיות ובין Google Cloud, מבלי צורך לבצע שינויים והתאמות ליישומים שלהם.

מעט מאוד מנתוני הקבצים מאוחסנים בעננים הציבוריים

לפי הדו"ח האחרון של חברת האסטרטגיות לארגונים ESG, בעוד שנתוני קבצים מהווים בדרך כלל לפחות כמחצית מכלל נתוני הארגון בתשתית המקומית, מעט מאוד מהם מאוחסנים בעננים ציבוריים, בעיקר בשל מגבלות הגודל והביצועים. אם ניקח, לדוגמה, את תעשייה המדיה והבידור, קבצי וידיאו באיכות 4K דורשים טרה-בייט של אחסון, השהייה (Latency) נמוכה ותפוקה גבוהה – מה שמהווה אתגר עבור חברות הפקה הנדרשות לנהל עומסי עבודה גדולים בעננים ציבוריים. כעת, OneFS ל-Google Cloud מאפשר להן לעבוד בקלות ובאופן שוטף בעננים פרטיים וציבוריים כאחד, עם גמישות לגדול על פי דרישה.

טכנולוגיית הענן של דל מאפשרת לפרוס ולנהל ביתר פשטות עננים היברידיים ללא קשר למקום שבו הנתונים והיישומים נמצאים. ארגונים יוכלו ליהנות מחווית יישומים מודרנית בכל ענן, לסגור את הפער מול מאמצי ענן טבעיים ולהפיק את המרב מהתשתית שלהם.

דל טכנולוגיות ו-Google Cloud השיקו פתרון אחסון היברידי Reviewed by on . דל טכנולוגיות ו-Google Cloud הודיעו על השקת פתרון Cloud OneFS לסביבת הענן של גוגל, המיועד לעזור לארגונים לשלוט בנתונים התופחים בקצב אקספוננציאלי ובצמיחה של ישומ דל טכנולוגיות ו-Google Cloud הודיעו על השקת פתרון Cloud OneFS לסביבת הענן של גוגל, המיועד לעזור לארגונים לשלוט בנתונים התופחים בקצב אקספוננציאלי ובצמיחה של ישומ Rating: 0

הגיבו