תוכן פרסומי
ראשי » כללי » אול קלאוד מכריזה על קבלת מעמד AWS SaaS Competency

תוכן שיווקי


להב סביר, להב סביר, מייסד משותף, סמנכ"ל בכיר והארכיטקט הראשי באול קלאוד. צילום: ניב קנטור

אול קלאוד מכריזה על קבלת מעמד AWS SaaS Competency

פורסם ב-17 במאי 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אול קלאוד (AllCloud) הודיעה היום (א') כי השיגה את מעמד ה-SaaS Competency של שירות הענן של אמזון, AWS. סטטוס ה-SaaS Competency מאשרר את מעמדה של החברה וניתן רק לחברות בעלות ניסיון עשיר, שהפגינו יכולת רבה בסיוע לארגונים לתכנן ולבנות פתרונות תוכנה כשירות ופתרונות ילידיים לענן (Cloud native) על גבי הפלטפורמה של AWS.

אסמכתת התוכנה כשירות של AWS מבדלת את אול קלאוד כחברת רשת השותפים של אמזון, APN (ר"ת AWS Partner Network), שיש לה מומחיות עמוקה בקטגוריית שירותי עיצוב ארכיטקטורת ענן. לשותפי הייעוץ של APN בקטגוריה זו יש מומחיות רבה בתכנון והטמעה של פתרונות SaaS מורכבים, תוך שימוש בתשתית AWS, כמו גם יכולת לתכנן, ליישם ולשלב תשתיות AWS עבור יישומי SaaS. סטטוס ה-AWS SaaS Competency ניתן רק לחברות המשתייכות לרשת ה-APN Partners.

"אול קלאוד גאה מאוד להיות אחת השותפות הראשונות של APN שהשיגה מעמד של AWS SaaS Competency", אמר להב סביר, מייסד משותף, סמנכ"ל בכיר והארכיטקט הראשי בחברה. "כשותפת APN נחושה, הרי שלאול קלאוד יש היסטוריה ארוכה של סיוע לארגונים במעבר ממערכות לגאסי למודל ענן מתקדם, הכולל גם שירותי תוכנה. כעת, שש שנים לאחר שיצאנו לדרך משותפת, לאחר שאול קלאוד צמחה לספק פתרונות חדשניים ללקוחותיה ברחבי העולם מתוך מגוון ההיצע הרחב של AWS, ראוי שהאסמכתא החמישית שלנו משירות הענן של אמזון תהיה ה-AWS SaaS Competency".

AWS מאפשרת יישום פתרונות מדרגיים, גמישים וחסכוניים עבור סטארט-אפים וארגונים גלובליים כאחד. כדי לתמוך בצורה מיטבית בשילוב ובפריסה של פתרונות אלה, היא הקימה את תכנית ה-AWS Competency, מתוך מטרה לעזור ללקוחות לזהות שותפי ייעוץ וטכנולוגיות APN בעלי מומחיות עמוקה וניסיון עשיר בתעשייה.

מומחיות רבה בתכנון פתרונות SaaS

אול קלאוד מחזיקה במומחיות רבה בתחום תכנון פתרונות תוכנה כשירות, הן על בסיס טכנולוגיות מורכבות קיימות של לקוחות והן תוך כדי שימוש בטכנולוגיות חדשניות בענן. כל זאת נעשה באמצעות מתודולוגיה מוכחת. החברה התמקדה בשנותיה המוקדמות בעבודה עם חברות טכנולוגיה וסייעה להן לתרגם את הפיתוחים שלהן לפתרונות ענן. מאז, אול קלאוד פרצה את גבולותיה הטבעיים והרחיבה את מעגל הלקוחות שלה בעודה צומחת לסקטורים אחרים.

תכנית ה-SaaS Building של אול קלאוד מסייעת לארגונים ולחברות בכל הגדלים לבנות פלטפורמת SaaS חדשה ואף לייצר לה מודל הפצה – הכול באמצעות השיטות והכלים המתקדמים ביותר של AWS. בכוחה של התכנית לעודד חדשנות באמצעות מיטוב פעילות חברות טכנולוגיות ויצרניות תוכנה על ידי שימוש ביישומי ענן אוטומטיים זמינים, מאובטחים, חסכוניים ובעלי תאימות מדרגית.

נתן עמיחי, ארכיטקט ראשי Control-M SaaS ב-BMC, אמר כי "אנחנו מתמקדים בהתאמת מוצר הControl-M עטור הפרסים שלנו למודל שימוש והפצה במתכונת של תוכנה כשירות. לפני שנה חיפשנו פרטנר APN מנוסה, בעל הידע, האנשים וההישגים המוכחים בתחום עיצוב ובניית פתרונות SaaS, במטרה לשתף פעולה עם צוות המו"פ שלנו כדי ליצור ולבנות את פתרון ה SaaS החדש שלנו. אול קלאוד התאימה בדיוק לצרכים שלנו ואנחנו ממשיכים לעבוד בצמוד לחברה על פיתוח הדור הבא של מערכת ה-Control-M SaaS".

אול קלאוד מכריזה על קבלת מעמד AWS SaaS Competency Reviewed by on . אול קלאוד (AllCloud) הודיעה היום (א') כי השיגה את מעמד ה-SaaS Competency של שירות הענן של אמזון, AWS. סטטוס ה-SaaS Competency מאשרר את מעמדה של החברה וניתן רק ל אול קלאוד (AllCloud) הודיעה היום (א') כי השיגה את מעמד ה-SaaS Competency של שירות הענן של אמזון, AWS. סטטוס ה-SaaS Competency מאשרר את מעמדה של החברה וניתן רק ל Rating: 0

הגיבו