תוכן פרסומי
ראשי » כללי » אינפינידט הוכרה כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020

תוכן שיווקי


אינפינידט

אינפינידט הוכרה כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020

את הבחירה עשו לקוחות Gartner Peer Insights בהתבססת על משוב ודירוגים של אנשי מקצוע מקרב משתמשי קצה, אשר התנסו ברכישה, יישום ו/או שימוש בפתרונות אחסון ספציפיים

פורסם ב-4 במרץ 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת אינפינידט, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020.

גרטנר מגדירה כי אחסון עיקרי (Primary Storage) כולל פתרונות ייעודיים או קווי מוצר של מערכי אחסון היברידיים, מערכי SSA (ר"ת Solid-State) או שניהם. אינפינידט הוכרה בעבר כבחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights עבור מערכי אחסון רב-תכליתיים בפברואר 2019.

הבחירה של הלקוחות מייצגת את השקפת הלקוחות על יצרנים המדורגים ברמה הגבוהה ביותר בשוק, והיא נקבעת הן על ידי מספר הביקורות והן על ידי הדירוג הכללי. על מנת לקבל הכרה זאת, יצרן חייב לקבל לפחות 50 ביקורות מאומתות עם דירוג ממוצע של 4.2 כוכבים ומעלה (מתוך 5.0 כוכבים), במהלך 12 החודשים האחרונים.

החל מה-22 בינואר 2020, Infinidat קיבלה 104 ביקורות מלקוחות מאומתים, עם ציון כולל ממוצע של 4.9 כוכבים מתוך 5 ב-12 החודשים האחרונים. יתר על כן, 98% מהלקוחות ציינו את נכונותם להמליץ ​​על אינפינידט לעמיתיהם.

משה ינאי, מייסד ומנכ"ל אינפינידט. צילום: יח"צ

משה ינאי, מייסד ומנכ"ל אינפינידט. צילום: יח"צ

משה ינאי, מנכ"ל ומייסד אינפינידט, אמר כי: "אנו שמחים בהכרה שקיבלנו בשנית כבחירת הלקוחות של Gartner Peer Insights. אנו מאמינים כי התואר משקף את יעילות התמיכה המעולה של Infinidat לאחר המכירה, ואת הצלחתנו לספק חוויית לקוח ברמה עולמית. אנו יודעים שעלינו להמשיך ולהרוויח את נאמנות לקוחותינו כל יום, ואנחנו מודים על המשוב שלהם על מפת הדרכים שלנו, שמבטיח שיהיה לנו תהליך פיתוח יעיל ומהיר".

מטרתו העיקרית של מערך האחסון היא לתמוך בזמן תגובה ובנתוני בקלט/פלט לשנייה (IOPS), הרגישים לעומסי עבודה מובנים. מקרי שימוש אופייניים כוללים עומסי עבודה קריטיים למשימה, עומסי עבודה בדטה בייס ויישומי טרנזקציות המפותחים בארגון. מקרי שימוש אחרים כוללים איחוד יישומים וירטואליים, אנליטיקה, מחשוב בעל ביצועים גבוהים (HPC) ומתן אחסון מתמשך לסביבות קונטיינרים.

להלן מספר ביקורות שקיבלה Infinidat מלקוחותיה:

"אינפינידט מספקת יציבות, ביצועים ותמיכה איכותית לעסקים הפועלים 24/7" – ראש אחסון וניהול נתונים בענף הפיננסים.
"אינפינידט שינתה עבורנו את כללי המשחק! היו לנו כמעט 16 מערכים מ-… מערכות אחסון שונות ואינפינידט מסוגלת לאחד את כל מערכי האחסון הללו למערך InfiniBox אחד! הביצועים … השתפרו כמעט פי שלושה לעומת הסביבה הקודמת" – מנהלת תשתיות מערכת וענן בענף השירותים.
"האחסון הטוב ביותר בו השתמשתי בחיי! … קל מאוד לנהל את האחסון עם כל ההגנה הדרושה לך לאחסון, זמינות גבוהה וביצועים" – מנהל DevOps בענף התקשורת.
"ניסיוני עם אינפינידט מיצירת הקשר הראשונה ועד היישום לא היה אלא מעולה" – ראש דטה סנטר ורשתות בענף הפיננסים.
"קל מאוד לפריסה ולתמיכה. מקטין משימות תמיכה מיום ליום באופן משמעותי" – מנהל תחום בכיר למערכות מידע בתעשייה.
"ניסיון חיובי עם אינפינידט. הפתרון הוכח כפי שפורסם, עם מחיר משבש שוק" – מנהל תשתיות מערכות מידע בענף התקשורת.

לקריאת עוד ביקורות של Gartner Peer Insights מלקוחות משתמשי הקצה של Infinidat לחצו כאן.

אינפינידט הוכרה כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020 Reviewed by on . חברת אינפינידט, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020. חברת אינפינידט, ספקית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, הודיעה היום כי הוכרה על ידי Gartner Peer Insights כבחירת הלקוחות לאחסון עיקרי לחודש ינואר 2020. Rating: 0

הגיבו