תוכן שיווקי

אדיסמה הטמיעה פתרון לקליטה אוטומטית של מזומנים בברינקס

31/12/2019 16:12
איתי זימן, סמנכ"ל מערכות המידע של ברינקס, שהטמיעה אדיסמה. צילום: יח"צ

אדיסמה מקבוצת פרינטר סנטר הטמיעה פתרון חדש לקליטה אוטומטית של מזומנים בברינקס. הפתרון החדש מונע טעויות וחוסך זמן הקלדה.

הפתרון כולל תוכנה, בקר ומדפסת ברקודים של סיטיזן, המצוידת בקורא ברקודים. הוא מאפשר לברינקס ייעול של עבודת הקליטה של שקי הכסף מהבנקים, רשתות השיווק וכלל לקוחותיה.

בעבר, הכסף היה מגיע ונספר במכונות המטבעות והשטרות, ולאחר מכן נתוני הספירה היו מוקלדים ידנית לתוך מערכות ברינקס ונבחנים אל מול הצהרת הלקוח. לעתים, טעויות הקלדה היו יוצרות בזבוז זמן, ספירה חוזרת והתערבות מנהל. כך נוצר צורך בפתרון לנושא, שיחסוך בזמן הספירה.

הפתרון החדש ממיר את נתוני הספירה ממכונות הספירה של הכסף ושל השטרות לתוך ברקוד שמודפס במדפסת הסיטיזן, ולאחר מכן הנתונים נקראים מתוך הברקוד בקליק אחד לתוך מערכות ברינקס. מדובר בפתרון מהיר שמונע טעויות הקלדה.

המערכת שאדיסמה הטמיעה בברינקס. צילום: איתי זימן

המערכת שאדיסמה הטמיעה בברינקס. צילום: איתי זימן

איתי זימן, סמנכ"ל מערכות המידע של ברינקס, אמר כי "התהליך האוטומטי החדש מייעל את העבודה, חוסך לנו זמן ותהליכים שבעבר היו נחוצים על מנת לשחזר את טעיות ההקלדה ופתרון בעיות אי ההתאמה עם נתוני ספירת הלקוחות. הצגנו את הפתרון הישראלי לצוות הטכנולוגי בברינקס העולמית והוא צפוי להיות מוטמע באתרי החברה ברחבי העולם".

אלון כהן, מנכ"ל קבוצת פרינטר סנטר, ציין ש-"אדיסמה סיפקה לברינקס פתרון חכם לאוטומטיזציה של תהליכי עבודה קריטיים לארגון. זימן אתגר אותנו עם הבעיה שההקלדה יוצרת – הן בטעויות והן בזמן שהיא אורכת, ואנשי המקצוע שלנו אוהבים לפתח ולפתור אתגרים מיוחדים. אני סבור שכל מוסד שעוסק בקליטה של כספים והקלדתם בצורה ידנית יכול להתייעל כמו ברינקס".

קצת על אדיסמה

אדיסמה מחשוב הנה חברת הפצה לפתרונות בתחומי הברקוד, מדפסות מדבקות, מדפסות טרמיות, מדפסות סיכות, סורקי ברקוד ותוכנות להפקת מדבקות. כמו כן, היא משמשת חברת הפצה של עמדות מכירה POS, ציוד היקפי, מתכלים וכיוצא בזה.

אדיסמה

אדיסמה

המותגים שהחברה מייבאת ומייצגת בארץ:

סיטיזן – אדיסמה היא יבואנית ומשווקת בלעדית בישראל למדפסות טרמיות וסיכות לעמדות מכירה POS (קופה, מטבחים, בתי חולים ועוד), מדפסות קיוסק ומנגנונים, מדפסות לנייר רציף ומדפסות מדבקות/ברקודים – ממדפסות קטנות ועד למדפסות תעשייתיות, ועוד.

קונצרן האניוול העולמי בחר בחודש מרץ 2016 באדיסמה להיות יבואן ומפיץ מורשה בישראל למגוון מוצרי הברקוד, כולל קוראי ברקוד בטכנולוגיית לייזר (ידניים, שולחניים, משולבים, דו ממדיים ועוד), לצד מסופונים לכל צורך ודרישה – קלים ומוקשחים, התומכים במגוון תקשורות אלחוטיות, טכנולוגיות סריקה ומערכות הפעלה שונות, שמתאימות לכל מגזר ותחום. בנוסף, מוצרי המותג כוללים מגוון פתרונות הדפסה בתחום המדבקות והמדפסות הניידות מבית אינטרמק ודטה מקס, שנרכשו על ידי האניוול.

טיסו – בחודש ינואר 2016 חתמה אדיסמה על הסכם הפצה עם המותג הבינלאומי והפכה לערוץ הפצה רשמי שלו בישראל למגוון מוצרי המותג, הכוללים עמדות מכירה חכמות, מסכי מגע, מסכים עמידים במים, קוראי כרטיסי אשראי, צגי לקוח וציוד היקפי לעמדות מכירה.

בר טנדר – התוכנה המובילה בעולם לעיצוב והפקת מדבקות.

אירועים קרובים