אימון חזק עם הנהלת אנבידיה ישראל 

עשרות יזמים ומפתחי פתרונות מבוססי בינה מלאכותית גדשו את מתחם ה-MIXER בגני התערוכה, בו נערך לראשונה בישראל אירוע טכנולוגי של Inception Program של אנבידיה ישראל.

באירוע נפגשו אנשי קהילת הסטארט-אפים שלוקחים חלק בתוכנית טיפוח הסטארט-אפים היוקרתית של החברה עם הנהלת אנבידיה ישראל וקיבלו עדכון טכנולוגי מהצוות המקצועי של החברה בישראל.

באו להכיר את היזמים המבטיחים מקרוב ולחלוק מניסיונם: נתי אמסטרדם, מנהל הפעילות המסחרית, לירון פריינד, מנהלת קהילת מפתחים וקשרי אקדמיה, אופיר זמיר, מנהל פתרונות ארכיטקטורה, יובל מזור, ארכיטקט פתרונות בכיר  – אנבידיה ישראל.

המפגש כלל הסברים והדגמות על מגוון הטכנולוגיות והפלטפורמות  של החברה בתחומי הבינה המלאכותית, הלמידה העמוקה, לימוד המכונה ומחשבי העל.

הנהלת אנבידיה ישראל. מימין: לירון פריינד, מנהלת קהילת מפתחים וקשרי אקדמיה, נתי אמסטרדם, מנהל הפעילות המסחרית, יובל מזור, ארכיטקט פתרונות בכיר, אופיר זמיר, מנהל פתרונות ארכיטקטורה. צילום: יח"צ

לדברי אופיר זמיר, מנהל פתרונות ארכיטקטורה באנבידיה ישראל: "לבצע אימון של פיתוחים מבוססי בינה מלאכותית באמצעות פלטפורמות מרובות GPU  – זה הדבר הנכון כיום. מחשבי העל המתקדמים של אנבידיה ממשפחת DGX כבר נמצאים בישראל ומשמשים כפלטפורמה מובילה לשיפור וקיצור של תהליכי פיתוח, למידה, אימון והסקת מסקנות – מי שעובד עם הפלטפורמה העוצמתית הזאת מגיע לתוצאות מדהימות שמשנות את העולם".

מימין: נתי אמסטרדם, מנהל הפעילות המסחרית, ואופיר זמיר, מנהל פתרונות ארכיטקטורה, עם ג'נסן הואנג, מייסד ומנכ"ל אנבידיה. צילום: יח"צ

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. עילי בניה

    אופיר זמיר ידוע כרכז ידע מהמובילים בעולם בתחום הטכנולוגיה.

אירועים קרובים