תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אנדי רובין ואסנשיאל לא נעלמו – מפתחים מכשיר חדש בשם Project GEM
אנדי רובין, ממציא האנדרואיד - ו-Essential. צילום: יויצ'ירו אקיאמה, מתוך ויקיפדיה

אנדי רובין ואסנשיאל לא נעלמו – מפתחים מכשיר חדש בשם Project GEM

מפתח מערכת ההפעלה אנדרואיד, אנדי רובין, וחברת אסנשיאל שהקים לאחר שעזב את גוגל - עובדים מאחרוי הקלעים על מכשיר חדש, תחת השם Project GEM, ופרסמו בטוויטר ציוץ הרומז על "ממשק משתמש חדש למכשיר בעיצוב שונה לחלוטין"

מאת 10 באוקטובר 2019, 14:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אסנשיאל, החברה שהקים מפתח מערכת ההפעלה אנדרואיד, אנדי רובין, שמרה על פרופיל נמוך מאז ההשקה של הטלפון הראשון שלה – PH-1, שלא ממש הצליח, בלשון המעטה. למעשה, בשנתיים שעברו מאז ההשקה באוגוסט 2017 הדיווחים הבודדים התרכזו בעיקר בכך שהחברה החליטה לוותר על טלפון ההמשך PH-2 ובהערכות שהיא אולי מחפשת רוכש.

אבל מתברר שמאחורי הקלעים המפתחים בחברה המשיכו לעבוד. בימים האחרונים העלתה החברה, כמו גם רובין עצמו, ציוצים בטוויטר שכוללים תמונות של מכשיר חדש, שלפי המצייצים מפותח תחת השם Project GEM. לפי התמונות הראשונות הללו מדובר בטלפון משונה למראה, ארוך וצר מאוד יחסית למכשירים הקיימים כיום בשוק, שגם מציג ממשק ייחודי מאוד.

לפי מה שכן פורסם, מדובר במכשיר שהמטרה שלו היא להחזיר את האפשרות להשתמש בטלפון עם יד אחת בלבד. הממשק שלו מבוסס כנראה על אנדרואיד, אבל עבר התאמה כבדה כדי להתאים לעיצוב ארוך, והוא מוגש בצורה של תיבות, שמזכירה במבט ראשון דווקא את Windows Mobile. התמונות השונות גם חושפות עיצוב גב בצבעים מתכתיים בוהקים, עם מצלמה אחת שנמצאת בקצה של מעין חרוט מוזר, וכן מה שנראה כמו חיישן טביעות אצבע.

דיווחים קודמים סיפרו, כי אסנטשיאל עובדת על טלפון שמבוסס בכבדות על שימושי בינה מלאכותית ועל פקודות קוליות ופחות על מגע במסך, אבל לא ברור אם מדובר ב-Project GEM שזה עתה נחשף.

מעבר לכך אין פרטים נוספים מהותיים, אך בחברה ממליצים לעקוב.

אנדי רובין ואסנשיאל לא נעלמו – מפתחים מכשיר חדש בשם Project GEM Reviewed by on . אסנשיאל, החברה שהקים מפתח מערכת ההפעלה אנדרואיד, אנדי רובין, שמרה על פרופיל נמוך מאז ההשקה של הטלפון הראשון שלה - PH-1, שלא ממש הצליח, בלשון המעטה. למעשה, בשנתי אסנשיאל, החברה שהקים מפתח מערכת ההפעלה אנדרואיד, אנדי רובין, שמרה על פרופיל נמוך מאז ההשקה של הטלפון הראשון שלה - PH-1, שלא ממש הצליח, בלשון המעטה. למעשה, בשנתי Rating: 0

הגיבו