תוכן פרסומי
ראשי » כללי » להריץ סאפ על Google Cloud: חדשנות שמביאה לתוצאות

תוכן שיווקי


אלית בן בסט נוריאל, מנהלת פעילות השיווק של גוגל קלאוד בישראל ובמזרח-מרכז אירופה. צילום: תומר פולטין

בעקבות ISUG - כנס משתתפי סאפ בישראל

להריץ סאפ על Google Cloud: חדשנות שמביאה לתוצאות

פורסם ב-17 ביולי 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתבה: אלית בן בסט נוריאל, מנהלת פעילות השיווק של Google Cloud בישראל ובמזרח-מרכז אירופה.

תפקידם של מנהלי המחשוב והמנמ"רים הופך למורכב ומאתגר יותר מתמיד. מכיוון שמטרתם העיקרית היא להוסיף ערך עסקי לארגון, הם נדרשים לעסוק ללא הרף בשאלות כמו: איך אני נשאר תחרותי בסביבה המהירה של היום? האם סביבת ה-IT של הארגון שלי באמת מסוגלת לספק את הביצועים, כוח המחשוב, הגמישות, הזמינות ואת רמת האבטחה הנדרשת כדי לענות על הצרכים העסקיים שלנו כיום, כמו גם על הצרכים העסקיים שיתפתחו בעתיד הנראה לעין? וגם – כיצד אפשר להאיץ את השינוי הדיגיטלי באופן כזה שיביא יותר ערך עסקי לארגון? אלה שאלות שכל מנמ"ר ומנהל מחשוב נמדד עליהן וצריך להציג תשובות להנהלה הבכירה מעת לעת.

המפתח לעמידה ביעדי המנמ"ר הוא מערך IT גמיש, שיכול להסתגל במהירות לדרישות השוק המתפתחות ומשתנות ללא הרף. כדי להשיג את הגמישות הזו, רוב הארגונים הגדולים בעולם כבר החליטו לעבור לתשתית מבוססת ענן. בסקר שגרטנר ערכה באחרונה בארצות הברית ציינו יותר מ-40% מהנשאלים כי הארגונים שלהם מתכוונים להשקיע במחשוב ענן את רוב המימון החדש שיתווסף להם.

שיתוף פעולה אסטרטגי

מגמת המעבר לתשתיות ענן מעודדת שיתופי פעולה אסטרטגיים בין ספקיות הטכנולוגיה המובילות בעולם, שמעוניינות להנגיש ללקוחותיהן הארגוניים את מיטב היכולות המתקדמות שיש לענן להציע. כזה הוא שיתוף הפעולה האסטרטגי שנחתם בתחילת 2017 בין Google Cloud לסאפ. שתי ענקיות הטכנולוגיה מנהלות יחד פיתוח משותף ואינטגרציה של פתרונות הענן ולימודי המכונה של גוגל עם היישומים הארגוניים של סאפ. השותפות ביניהן כוללת זמינות של SAP HANA על גבי פלטפורמת הענן של גוגל, אינטגרציה של G Suite ושל יכולות לימודי המכונה של גוגל, ושיתוף פעולה בתחום ה-Data Governance.

סביבת Google Cloud מאפשרת כיום ללקוחות סאפ לנהל את העסק שלהם באופן מהימן על גבי תשתית מאובטחת, תוך צמצום הסיכונים, וליהנות מארכיטקטורה פתוחה, שתומכת באופן מלא בענן היברידי. עם פורטפוליו חזק של VMs שהותאמו במיוחד עבור SAP HANA, פלטפורמת Google Cloud מעניקה לארגונים בכל גודל את הגמישות הדרושה כדי להתאים בזמן אמת את כוח המחשוב שלהם לצרכיהם המשתנים.

עבור ארגונים רבים, המשמעות של "להריץ סאפ על גבי Google Cloud" היא אופרציה גמישה, אבטחה חזקה והפחתה של זמני השבתה למינימום. בנוסף, העובדה שלקוחות משלמים אך ורק על צריכה של שירותים בפועל מאפשרת לכל ארגון לגדול תוך כדי תנועה בזמן אמת, וליהנות מזמינות של 99.99% ואפס זמן השבתה עם הגירה בזמן אמת.

העבודה עם Google Cloud חושפת את לקוחות סאפ לחדשנות שמביאה תוצאות. כך, למשל, היכולות המתקדמות של בינה מלאכותית ולימודי מכונה שפותחו בגוגל מסייעות לשפר את תהליך קבלת ההחלטות העסקיות בארגון. ניתן להעביר דטה בקלות ולבצע אנליטיקה בקנה מידה של פטה-בייט, כמו גם לרתום בקלות מודלים מונגשים של לימודי מכונה לטובת הארגון, או לנהל מאותו מסך יישומים של מחשוב ענן ומחשוב קצה.

כמו כן, השילוב של סאפ עם Google Cloud מאפשר למשתמשים רמה גבוהה של פרודוקטיביות בעבודה משותפת, בתוך הארגון ומחוצה לו. ניתן, למשל, לייצא נתונים ממערכות SAP ERP ישירות לתוך יישומי גוגל, כגון Google Sheets, ובאופן מידי לשתף ולנתח את הנתונים בקלות רבה באמצעות תרשימים, טבלאות ואפילו שאילתות בשפה טבעית.

המעבר של לקוחות סאפ לעבודה ב-Google Cloud הוא פשוט, קל וניתן לבצע אותו בהתאמה אישית לטרנספורמציה הדיגיטלית שעובר הארגון. זאת, הודות לכלים ייעודיים שפיתחה Google Cloud לביצוע הגירה מהירה, עם יכולות Scaling והפחתת עלויות ועם פלטפורמה גמישה, שמאפשרת יישומי ענן היברידי בקלות.

להריץ סאפ על Google Cloud: חדשנות שמביאה לתוצאות Reviewed by on . כתבה: אלית בן בסט נוריאל, מנהלת פעילות השיווק של Google Cloud בישראל ובמזרח-מרכז אירופה. תפקידם של מנהלי המחשוב והמנמ"רים הופך למורכב ומאתגר יותר מתמיד. מכיוון כתבה: אלית בן בסט נוריאל, מנהלת פעילות השיווק של Google Cloud בישראל ובמזרח-מרכז אירופה. תפקידם של מנהלי המחשוב והמנמ"רים הופך למורכב ומאתגר יותר מתמיד. מכיוון Rating: 0

הגיבו