תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מהיר יותר: מעבד הצמרת של קוואלקום זוכה לשדרוג

מהיר יותר: מעבד הצמרת של קוואלקום זוכה לשדרוג

המערכת על שבב המתקדמת ביותר של קוואלקום זוכה לשיפורים. הסנאפדראגון 855 פלוס מציע שדרוג במהירות הליבה העיקרית ובמהירות של השבב הגרפי Adreno 640, מה שיוביל, לפי החברה, לשיפור של 15% ביכולות התצוגה הגרפית ולשיפור נוסף בביצועים הכלליים

מאת 16 ביולי 2019, 14:00 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קוואלקום הכריזה על שדרוג המערכת על שבב המתקדמת ביותר שלה, סנאפדראגון 855, שנמצאת כיום ברוב טלפוני הצמרת בשוק. הגירסה החדשה של המערכת נקראת סנאפדראגון 855 פלוס, והיא מציעה שני שינויים עיקריים.

השינוי המהותי יותר: שדרוג המהירות של הליבה העיקרית בת שמונה ליבות המחשוב הכלולות במערכת מ-2.84 גיגה-הרץ ל-2.96 גיגה-הרץ. גם ההבדל השני הוא הבדל במהירות, אבל הפעם מדובר במהירות של השבב הגרפי Adreno 640, שהואץ ממהירות של 585 מגה-הרץ ל-672 מגה-הרץ.

לפי החברה, השינויים הללו מציעים שיפור ביכולות התצוגה הגרפית, שמגיע עד לכדי 15% לעומת הסנאפדראון 855 המקורי, ושיפור נוסף של כמה אחוזים בביצועים הכלליים.

קהל המטרה העיקרי הוא השוק הגדל והולך של טלפונים, שמוגדרים כטלפוני משחקים, וכחלק מהחבילה יסופק סנאפדראגון 855 פלוס עם תמיכה בחבילת Snapdragon Elite Gaming, שלפי החברה מספקת מערך של גישה למאפייני חומרה ותוכנה, שמטרתם ביצועי שיא גם במשחקים מקוונים.

כמו במערכת הקודמת, גם במערכת על שבב החדשה מודם ה-5G עדיין אינו חלק בלתי נפרד, והוא מצורף כשבב עצמאי. לפי קוואלקום, בהיבט של 4G, התמיכה היא במהירות העברת נתונים שיכולה להגיע עד 2 גיגה-ביט לשנייה.

מהיר יותר: מעבד הצמרת של קוואלקום זוכה לשדרוג Reviewed by on . קוואלקום הכריזה על שדרוג המערכת על שבב המתקדמת ביותר שלה, סנאפדראגון 855, שנמצאת כיום ברוב טלפוני הצמרת בשוק. הגירסה החדשה של המערכת נקראת סנאפדראגון 855 פלוס, קוואלקום הכריזה על שדרוג המערכת על שבב המתקדמת ביותר שלה, סנאפדראגון 855, שנמצאת כיום ברוב טלפוני הצמרת בשוק. הגירסה החדשה של המערכת נקראת סנאפדראגון 855 פלוס, Rating: 0

הגיבו