תוכן פרסומי
ראשי » כללי » בריטיש טלקום בחרה בג'וניפר לחיזוק יכולות ה-5G ולמעבר לתשתית רשת מבוססת ענן

תוכן שיווקי


ג'וניפר נטוורקס

בעקבות אירוע ג'וניפר נטוורקס

בריטיש טלקום בחרה בג'וניפר לחיזוק יכולות ה-5G ולמעבר לתשתית רשת מבוססת ענן

מדובר ברשת אוטומטית, מונחית תוכנה המספקת שירותים חדשים מעל גבי תשתיות גישה סלולריות ונייחות

פורסם ב-6 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ג'וניפר נטוורקס, מובילה עולמית ברשתות אוטומטיות, סקלאביליות ומאובטחות, הודיעה השבוע כי היא נבחרה על ידי בריטיש טלקום (BT), אחת הספקיות המובילות בעולם לשירותים ופתרונות תקשורת, לאספקת תשתית רשת הענן שלה. התקנה זו תסלול את הדרך עבור פריסת רשת הענן של בריטיש טלקום ותאפשר תשתית רשת גמישה יותר, מותאמת לסביבה וירטואלית, שיכולה לספק את הדרישות הטכנולוגיות של מספר קווים עסקיים של בריטיש טלקום דרך פלטפורמה אחת.

BT תשתמש בפלטפורמה זו גם על מנת ליצור שירותים משולבים (Converged) חדישים, שיאפשרו לשלב שירותי מובייל, Wi-Fi ושירותי רשת נייחים יחדיו. לצד הטמעת תשתית רשת הענן, BT תוכל לשלב מגוון פונקציות רשת דיסקרטיות שקיימות כיום ולהטמיע אותן על גבי תשתית הענן, שנבנה עבור מסגרת משותפת, שתשותף בכל הארגון, ברחבי בריטניה ובעולם כולו. שירותים אלה כוללים אודיו, ליבת מובייל ורדיו/Access, שירותים גלובליים, ספק אינטרנט (ISP), שירותי טלוויזיה ו-IT, וכן שרת ליישומים פנימיים. בכך, החברה תוכל לקצץ בהוצאות התפעוליות ולפשט באופן משמעותי את פעילות הארגון.

דגשים חדשים

פרויקט זה יאפשר ל-BT להטמיע מגוון יישומים חדשים, להפחית עומסים ולשדרג את רוב השירותים הקיימים שלה, לרבות:

  • פרישת שירותים משולבים נייחים וניידים לצרכנים ולעסקים.
  • זמן הגעה מהיר יותר לשוק עבור שירותי רשת, החל מאספקת גישה לאינטרנט ועד לטלוויזיה ואפשרויות רשת לעסקים.
  • שיפור אספקת שירותי אודיו ו-וידיאו, וסקלאביליות.

על מנת להשלים את השדרוג ולהשיג רשת וירטואלית וגמישה יותר, BT משקיעה במגוון פתרונות של ג'וניפר עבור מספר דיירים ברשת שלה, הכוללים:

  • מדיניות רשת דינמית מקצה לקצה ושליטה על עומסי תקשורת בענן בעזרת Contrail Networking.
  • ניהול תפעול ענן בעזרת AppFormix.
  • תשתית פיזית סקלאבילית וגמישה במיוחד בעזרת QFX Series.

"בריטיש טלקום הינה מובילה עולמית בשירותים מהירים במיוחד, עם דרישה הולכת וגדלה לשירותי פס רחב מהירים במיוחד ושירותי 5G מהירים במיוחד, ויש לה את ההזדמנות המושלמת לשלב מספר רשתות דיסקרטיות לתשתית מאוחדת ואוטומטית. המעבר לתשתית רשת מבוססת ענן תאפשר לבריטיש טלקום להציע מגוון רחב יותר של שירותים באופן מהיר ויעיל יותר ללקוחות בבריטניה ובמקומות הנוספים בעולם. בחרנו בג'וניפר להיות השותף שלנו לחיזוק תשתית הענן בהתבסס על היכולת לספק פתרון מוכח ומידי, כך שנוכל 'לרוץ אתה מיד'. היכולת לבצע אינטגרציה שקופה עם שותפים נוספים ופתרונות וליישר קו בהתאם לתכנית המעבר שלנו לרשת אוטומטית הניתנת לתכנות חשובה אף היא", אמר ניל מקריי, ארכיטקט בכיר בבריטיש טלקום.

"כספקית שירותים עולמית ידועה, BT היא דוגמה בולטת לאיך לשדרג רשתות להיות זריזות יותר. על ידי מינוף 'חזית הנכס' שיש לה במשרדים מרכזיים ברחבי העולם, BT יכולה לייעל את הערך העסקי הטמון ברוחב הפס והקישוריות של הדור החמישי. המעבר לפלטפורמת ענן משולבת טלקום מוביל לאמינות תמידית, יחד עם יכולות אוטומציה משופרות, כדי לשפר את ההמשכיות העסקית ולזרז את זמן היציאה לשוק בצורה חסכונית", ציין ביקאש קולי, מנהל טכנולוגיות ראשי בג'וניפר נטוורקס.

בריטיש טלקום בחרה בג'וניפר לחיזוק יכולות ה-5G ולמעבר לתשתית רשת מבוססת ענן Reviewed by on . ג'וניפר נטוורקס, מובילה עולמית ברשתות אוטומטיות, סקלאביליות ומאובטחות, הודיעה השבוע כי היא נבחרה על ידי בריטיש טלקום (BT), אחת הספקיות המובילות בעולם לשירותים ו ג'וניפר נטוורקס, מובילה עולמית ברשתות אוטומטיות, סקלאביליות ומאובטחות, הודיעה השבוע כי היא נבחרה על ידי בריטיש טלקום (BT), אחת הספקיות המובילות בעולם לשירותים ו Rating: 0

הגיבו