תוכן פרסומי
ראשי » כללי » ג'וניפר הופכת את ה-SD-WAN נגיש לכל ארגון – בעזרת הענן

תוכן שיווקי


ג'וניפר נטוורקס

ג'וניפר הופכת את ה-SD-WAN נגיש לכל ארגון – בעזרת הענן

Contrail SD-WAN של ג'וניפר כשירות מתחבר ומנהל כעת את כלל פתרונות ה-WAN שלה, וסולל את הדרך לארגונים מונעי בינה מלאכותית

פורסם ב-18 באפריל 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ג'וניפר נטוורקס, מובילה עולמית ברשתות אוטומטיות, סקלאביליות ומאובטחות, הודיעה באחרונה על השקת גרסה מבוססת ענן לפתרון ה-SD-WAN שלה, המוצר הסקלאבילי ביותר בשוק כיום. ה-Contrail SD-WAN החדש של ג'וניפר כשירות מאפשר לארגונים דרך פשוטה לנהל ולאבטח לא רק את תשתית ה-WAN, אלא גם את סניפי רשתות ה-LAN וה-Wi-Fi, שפועלים בדרך כלל לצידה.

היתרונות הכלכליים של שימוש בענן ברורים לכל. ארגונים צורכים יישומים ושירותים בעיקר דרך הענן על מנת ליהנות מיתרונות העלות הנמוכה והגמישות. פתרון מבוסס ענן מפשט משמעותית את תפעול הארגון המבוזר והמתפתח במהירות, בעזרת הסרת הצורך של הארגונים להפעיל תוכנות בעצמם.

אלא שפישוט זה לא יכול לבוא על חשבון יכולת הארגון להתאים את עצמו למורכבויות המגיעות ביחד עם גדילה ושדרוג. פתרון ה-SD-WAN מבוסס הענן של ג'וניפר מסייע לארגונים להיערך לעתיד, לצד פישוט המערכות היום. הפתרון החדש משלב את הפשטות של מודל מחשוב הענן עם התזמור המרכזי של Contrail על תשתית הרשת, תוך אספקת כל היתרונות המתקדמים של הרשת האוטומטית, אבטחה, אנליזה ובינה מלאכותית ל-IT.

בינה מלאכותית אפשרית לארגונים בכל הגדלים

"Contrail SD-WAN של ג'וניפר כשירות מתחבר בקלות ומנהל את כל חבילת השירותים של ג'וניפר ופתרונות הסניף וה-WAN, תוך שימוש ביתרונות ה-SDN והפיכתם נגישים לכל ארגון", אמר ביקאש קולי, מנהל טכנולוגיות ראשי בחברה. "זהו צעד משמעותי במתן אפשרות ללקוחותינו לשדרג לארגון מבוסס בינה מלאכותית, ולהרחיב את שינוי צורת ה-SDN מעבר לענן ולדטה סנטרים לסניף ול-WAN. באמצעות השקה זאת, וביחד עם רכישת Mist, שעליה הודענו באחרונה, אנחנו עושים צעדים מובילים בתעשייה כדי להפוך את הבינה המלאכותית לאפשרית עבור חברות בכל הגדלים".

הצעה זו מאפשרת ללקוחות מודל אספקה חדש לפתרון ה-WAN של ג'וניפר, העשיר באפשרויות וכולל חבילה של יכולות חדשות לתמיכה באוטומציה מאובטחת לכל אורך חיי הטמעת השירותים בארגון:

גמישות SD-WAN ראשונה מסוגה – Contrail SD-WAN תומך כעת בגרסאות רבות יותר של קישורי WAN פסיביים, היברידיים ושרידים, בפיצול תעבורת האינטרנט ישירות בציוד ה-CPE או העברת בכלל התעבורה דרך נקודה מרכזית, וכולל טופולוגיות כמו Hub & Spoke ,Partial Mesh וקישוריות Dynamic mesh של כל אתר לכל אתר. שירות זה נבדק גם על ידי צד שלישי, EANTC, ביותר מ-10,000 אתרי קצה, והוא רב יכולות ומאפשר סקלאביליות חסרת תקדים.

סניף LAN ו-WAN מנוהל מרכזית – הפתרון מחבר את סדרת מוצרי מתגי האת'רנט EX של ג'וניפר לצומת WAN בודדת או דואלית של סדרות NFX או SRX, מאפשר ללקוחות לנהל באופן אוטומטי את מדיניות ה-WAN וה-LAN ומספק קישוריות מאובטחת.

אבטחה מנוהלת – ללקוחות יש עם הפתרון מבחר עשיר יותר ושליטה בניהול צרכי האבטחה שלהם, לרבות אינטגרציה עם ZScaler – ספק אבטחת ענן וניהול אפשרויות הדור הבא של חומת האש עבור מכשירי SRX ו-NFX, כולל Sky ATP של ג'וניפר.

שילוב Mist Systems – שיתוף הפעולה עם Mist, הספק המוביל בבינה מלאכותית עבור IT, שמציע את ה-LAN האלחוטי הראשון מסוגו בעולם המבוסס על בינה מלאכותית, מאפשר לשלב את הפתרון בממשק הניהול של ה-Contrail החדש. לקוחות יכולים לראות נתונים תפעוליים ואנליטיים אודות הרשת האלחוטית לצד ה-WAN, ה-LAN והאבטחה.

פתרון פתוח וגמיש – ה-Contrail SD-WAN מספק לארגונים יכולת להטמיע ולהתפתח במהירות, וכן להרחיב SD-WAN מאובטח למרכזיות ולאתרי קצה בענן, פשוט בעזרת הוספת vSRX לענן ציבורי בבחירת תשתית כשירות (IaaS). נוסף על כך, הארכיטקטורה של ג'וניפר, המבוססת על סטנדרט פתוח ו-API פתוח, מאפשרת אינטגרציית מערכות שקופה ואוטומציית זרימת NetOps.

פורטסמות' כדוגמה

"העיר פורטסמות' אימצה גישה הוליסטית, על מנת להפעיל את הרשת שלה ברמה שתדרבן את העיר החכמה והקישוריות באזורים החכמים שאליהם אנחנו מכוונים, ושיתוף הפעולה שלנו עם ג'וניפר נטוורקס היה רב ערך. פתרון ה-SD-WAN החדש של ג'וניפר מאפשר את הפישוט, הגמישות והאבטחה הנדרשים להתרחב מעבר למטרות העיר החכמה הראשוניות שלנו", אמר דניאל ג'ונס, מנהל מידע ראשי של העיר פורטסמות' ב-וירג'יניה, ארצות הברית.

עם Contrail SD-WAN כשירות, ג'וניפר מכשירה את הקרקע עבור הצעד הבא באבולוציית ריבוי העננים, ומאפשרת ללקוחות לחבר תשתית מבוזרת ולתזמר פעולות במרוכז. פתרון סקלאבילי, פתוח ומוכן לעתיד זה מציע ללקוחות את הפשטות של שירות מבוסס ענן ביחד עם העוצמה של רשת מוגדרת תוכנה ואבטחה.

ג'וניפר הופכת את ה-SD-WAN נגיש לכל ארגון – בעזרת הענן Reviewed by on . ג'וניפר נטוורקס, מובילה עולמית ברשתות אוטומטיות, סקלאביליות ומאובטחות, הודיעה באחרונה על השקת גרסה מבוססת ענן לפתרון ה-SD-WAN שלה, המוצר הסקלאבילי ביותר בשוק כי ג'וניפר נטוורקס, מובילה עולמית ברשתות אוטומטיות, סקלאביליות ומאובטחות, הודיעה באחרונה על השקת גרסה מבוססת ענן לפתרון ה-SD-WAN שלה, המוצר הסקלאבילי ביותר בשוק כי Rating: 0

הגיבו