תוכן פרסומי
ראשי » כללי » Vlocity – פתרונות CRM מתקדמים מבוססי ענן

תוכן שיווקי


מימין: טל וילק-גלזר, דירקטור דליברי ב-Vlocity; וטל קיסילביץ', המנהל הכללי של Vlocity ישראל. צילום: ניב קנטור

בעקבות טקס מצטייני המחשוב IT Awards 2018

Vlocity – פתרונות CRM מתקדמים מבוססי ענן

פורסם ב-25 בפברואר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Vlocity מפתחת פתרונות CRM מתקדמים, שנותנים מענה מלא לתהליכי ניהול, מכירה ושירות רב ערוציים, על גבי הפלטפורמה המתקדמת של Salesforce – חברת ה-CRM המובילה העולם.

Vlocity מלווה את לקוחותיה במסע המורכב של הטרנספורמציה הדיגיטלית, תוך שהיא מספקת רובד חדשני נוסף על גבי Salesforce, המרחיב ומתאים את המוצר לצרכים האופייניים לחברות בתחומי התקשורת, הביטוח והאנרגיה (חשמל, גז ומים).

החברה מציעה ערך רב ללקוחותיה הודות להתמקצעות ולהתמקדות במגזרים ספציפיים. המוצר כולל תהליכים עסקיים מובנים, מבנה נתונים עשיר וממשק משתמש גמיש, המותאמים למגזרים השונים, וכך מאפשר מעבר מהיר ופשוט לענן.

סלקום, ספקית התקשורת המובילה בארץ, בחרה בפתרון של Salesforce ו-Vlocity. באחרונה זכתה סלקום בפרסם בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards 2018 של אנשים ומחשבים, בקטגוריית המעבר לענן. פרויקט זה מציב את סלקום בחזית החדשנות ומאפשר לחברה לשפר הן את חוויית הלקוח והן את יעילות הארגון, תוך הצגת ערך אמיתי ומהיר.

צוות Vlocity על הבמה בטקס מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים. צילום: ניב קנטור

צוות Vlocity על הבמה בטקס מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים. צילום: ניב קנטור

"אנחנו נרגשים לקבל הכרה זו מצוות השופטים המומחים של תחרות אנשים ומחשבים", אמר דן פורד, המנהל הכללי של ענף התקשורת ב-Vlocity. ״סלקום מבינה את היתרונות העסקיים הברורים של הטרנספורמציה הדיגיטלית והמעבר לענן עם Vlocity ו-Salesfoce, המאפשרים תמיכה ביעדיה לחדשנות ולהובלת ענף התקשורת, תוך שיפור חוויית המשתמש. פרס זה מהווה הכרה בשותפות ובשיתוף הפעולה האיתן בין החברות".

גם השנה, בפעם השנייה ברציפות, נכנסה Vlocity לרשימת פורבס של 100 החברות הפרטיות המובילות בעולם בתחום הענן. החברה היא שותפה אסטרטגית של Salesforce וגדלה בקצב מהיר.

Vlocity הקימה משרדים בישראל לפני כשנתיים ומאז ממשיכה להרחיב את נוכחותה בארץ. החברה תלווה חברות נוספות להצלחה בפרויקטי טרנספורמציה דיגיטלית על גבי פתרונות הענן ממוקדי המגזר שלה – בענפי התקשורת והמדיה, הביטוח והאנרגיה.

Vlocity – פתרונות CRM מתקדמים מבוססי ענן Reviewed by on . Vlocity מפתחת פתרונות CRM מתקדמים, שנותנים מענה מלא לתהליכי ניהול, מכירה ושירות רב ערוציים, על גבי הפלטפורמה המתקדמת של Salesforce - חברת ה-CRM המובילה העולם. V Vlocity מפתחת פתרונות CRM מתקדמים, שנותנים מענה מלא לתהליכי ניהול, מכירה ושירות רב ערוציים, על גבי הפלטפורמה המתקדמת של Salesforce - חברת ה-CRM המובילה העולם. V Rating: 0

הגיבו