תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפל: באג אחר באג, עדכון אחר עדכון
iOS. צילום: BigStock

אפל: באג אחר באג, עדכון אחר עדכון

הגרסה החדשה ששיחררה ענקית הטכנולוגיה, iOS 12.1.4, חסמה את האפשרות לראות ולשמוע משתמשים אחרים באפליקציה, גם אם הם לא ענו לשיחות שלהם בפועל.

מאת 13 בפברואר 2019, 13:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל, כצפוי, שחררה במהירות רבה למדי עדכון חדש למערכת ההפעלה הטלפונית שלה כדי לטפל בבאג האבטחה המשמעותי שהתגלה ב-FaceTime.

הגרסה החדשה, iOS 12.1.4, חסמה את האפשרות שהייתה למשתמשים לראות ולשמוע משתמשים אחרים באפליקציה גם אם הם לא ענו לשיחות שלהם בפועל.

אבל כפי שנהוג יותר מדי לאחרונה בתיקונים ובעדכונים של מערכות ההפעלה השונות, גם במקרה של iOS 12.1.4 אפל הצליחה לקלקל את חוויית השימוש לאורך ולרוחב מכשירי ה-iPhone שלה.

בעיות הקשורות לאלמנטים שונים של קישוריות

לפי דיווחים, התקנת העדכון גרמה למכשירים רבים להתחיל לסבול מבעיות הקשורות לאלמנטים שונים של קישוריות, ובעיקר ביכולת של המכשיר לתקשר מבחינה אלחוטית – אם באמצעות WiFi ואם באמצעות חיבור נתונים סלולרי. במקרים מסוימים היו גם דיווחים על מכשירים שהפסיקו לזהות את כרטיס הסים שלהם.

הבעיות נחשפו כאמור במכשירים רבים של החברה, מ-iPhone 7 ועד למכשירים החדשים במשפחת ה-iPhone XS ויותר מכך: מדובר בתקלות שכבר דווחו מיד לאחר ההשקה של iOS 12 וכבר תוקנו. מכך עולה שהעדכון החדש, פשוט עורר אותן מחדש.

מעניין האם גם הפעם אפל תמהר להוציא עדכון.

אפל: באג אחר באג, עדכון אחר עדכון Reviewed by on . אפל, כצפוי, שחררה במהירות רבה למדי עדכון חדש למערכת ההפעלה הטלפונית שלה כדי לטפל בבאג האבטחה המשמעותי שהתגלה ב-FaceTime. הגרסה החדשה, iOS 12.1.4, חסמה את האפשרו אפל, כצפוי, שחררה במהירות רבה למדי עדכון חדש למערכת ההפעלה הטלפונית שלה כדי לטפל בבאג האבטחה המשמעותי שהתגלה ב-FaceTime. הגרסה החדשה, iOS 12.1.4, חסמה את האפשרו Rating: 0

הגיבו