תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מכוניות של שירותי שיתופי הנסיעות אובר וקאביפיי הותקפו בברצלונה
אובר. צילום אילוסטרציה: BigStock

מכוניות של שירותי שיתופי הנסיעות אובר וקאביפיי הותקפו בברצלונה

המשטרה עצרה שבעה אנשים ביום ו', בחשד שתקפו מכוניות של חברות שיתופי הנסיעות אובר וקאביפיי כחלק ממחאה של נהגי מוניות מסורתיות שהפכה לאלימה

מאת 21 בינואר 2019, 12:16 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משטרת ברצלונה הודיע כי עצרה שבעה אנשים בחשד לתקיפת מכוניות שעובדות עם אפליקציות שיתופי הנסיעה, אובר האמריקנית הבינלאומית וקאביפיי – המשרתת את אזרחי ספרד, פורטוגל, ואמריקה הלטינית. הדברים אירעו כחלק ממחאה של נהגי מוניות שהתדרדרה לכדי אלימות.

התקיפות אירעו ביום ו' בלילה, לאחר שנהגי המוניות המסורתיות הודיעו על שביתה לתקופה בלתי מוגבלת כתגובה לתכנית ממשלתית אזורית שתסדיר את שירותי שיתופי ההסעות, תכנית שלטענתם אינה מתחשבת בהם.

הטלוויזיה הציבורית הקטלאנית הראתה תמונות של מפגינים שהשחיתו מכוניות המשמשות ככל הנראה בשירותי האפליקציות. קבוצה אחת ניפצה חלונות מכונית בזמן שהנהג היה בפנים. שירותי ההצלה של העיר אמרו שהוזעקו כדי לטפל בנהג שסבל מהתקף חרדה אחרי שמכוניתו הותקפה על ידי המוחים האלימים.

נהגי המוניות לא נרתעו מהמעצרים של יום ו' בערב והמשיכו וחסמו רחוב גדול במרכז העיר ברצלונה גם ביום שבת.

אלברטו אלווארז, דובר אגודת נהגי המוניות, Elite Taxi, גינה את האלימות והבהיר כי התנהגות שכזו "לא יכול להיות נסבלת בכל דרך שהיא. האנשים האלה מכתימים את הדימוי של הקבוצה שלנו", אמר.

 

מכוניות של שירותי שיתופי הנסיעות אובר וקאביפיי הותקפו בברצלונה Reviewed by on . משטרת ברצלונה הודיע כי עצרה שבעה אנשים בחשד לתקיפת מכוניות שעובדות עם אפליקציות שיתופי הנסיעה, אובר האמריקנית הבינלאומית וקאביפיי - המשרתת את אזרחי ספרד, פורטוג משטרת ברצלונה הודיע כי עצרה שבעה אנשים בחשד לתקיפת מכוניות שעובדות עם אפליקציות שיתופי הנסיעה, אובר האמריקנית הבינלאומית וקאביפיי - המשרתת את אזרחי ספרד, פורטוג Rating: 0

הגיבו