בנק וולס פארגו פיטר תריסר עובדים שהואשמו בזיוף לחיצות מקלדת

מודל העבודה מרחוק שהשתרש במהלך המגיפה העולמית הוליד גם תרבות עבודה בעייתית שלא תמיד מצליחה, כי גם המנהלים נוקטים שיטות שונות כדי לפקח על המחשבים של צוותיהם

פיטרה עובדים שזייפו לחיצות מקלדת.

מסתבר שמודל העבודה מרחוק שהשתרש בארגונים רבים בגלל המגיפה העולמית הביא איתו גם תרבות עבודה בעייתית מצד מי שעובדים מרחוק.

לפי דיווח בבלומברג, בנק וולס פארגו חשף השבוע כי פיטר יותר מתריסר עובדים בגין "הדמיית פעילות מקלדת", כלומר יצרו רושם של עבודה פעילה, בזמן שהם כלל לא ביצעו כל עבודה, אולי בעזרת עכברים מרחפים שניתן לקנות באינטרנט ב-20 דולר. המכשירים האלה – ששומרים על המסך פעיל ומזיזים את הסמן בדרכים אקראיות משכנעות – "פרחו" במהלך הימים הראשונים של המגיפה. למרות שרוב העובדים אמרו שהם פרודוקטיביים יותר מהבית, הבוסים נאלצו לפתע לשנות גישה ולנקוט שיטות שונות כדי לפקח על המחשבים הניידים של צוותיהם.

בכל מקרה, נראה שכמה בנקאים בוולס פארגו נתפסו בחודש שעבר. לא ברור אם הם עבדו מהבית או מחוף הים, או מה הם עשו במקום לעבוד. דובר הבנק סירב למסור פרטים נוספים על הפיטורים, ואמר רק, כי "וולס פארגו מחזיקה עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ואינה סובלת התנהגות לא אתית".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים