אחרי שחזר: הכיסא הריק של אלמוג ממתין לו בנס טכנולוגיות

אלמוג מאיר ג'אן היה אמור להתחיל לעבוד בחברה יממה לאחר שנחטף ● השמחה על חזרתו נקטעה בעצב על מות אביו, יוסף, כמה שעות לפני שהתקבלה הבשורה על חזרתו

שוחרר מעזה, ומקום עבודתו החדש ב-נס ממתין לו. אלמוג מאיר ג'אן.

אחד מארבעת החטופים שחולצו אתמול משבי החמאס, הוא אלמוג מאיר ג'אן. אלמוג נחטף מהמסיבה ברעים ב-7 באוקטובר. למחרת, ב-8 באוקטובר, הוא היה אמור להתחיל את עבודתו בחברת נס טכנולוגיות. דודו, אבירם, צלצל באותו בוקר והודיע כי אלמוג לא יגיע לעבודה.

בכניסה לבניין החברה, הועמד כיסא ריק, ובמשך כל התקופה שמרו בחברת נס על קשר עם משפחתו של אלמוג, והודיעו להם כי מקום העבודה של אלמוג יישמר לו עד שישוב.

אתמול (ש'), שב אלמוג, יחד עם שלושת החטופים האחרים, מעזה לישראל. אבל השמחה הגדולה על חזרתו נקטעה בעצב – אביו של אלמוג, יוסף ג'אן נפטר כמה שעות לפני שהמשפחה קיבלה את הבשורה המשמחת, ולא זכה לראותו.

בטקס מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים שנערך בחודש אפריל השנה, הוקרן סרט שהכינה המשפחה, כחלק מהמאבק לשחרורו. הדוד אבירם דיבר בתחילת הטקס, וקרא למנהיגי המדינה לעשות הכל כדי לשחרר את אלמוג שהיה שבוי בתנאים בלתי אפשריים. האם, אורית, ודוד אבירם פעלו ללא לאות יומם ולילה כדי לשחרר את אלמוג. הם ביקרו בארה"ב, נפגשו עם מקבלי ההחלטות בארץ ובעולם, השתתפו בכל הפעילויות של מטה החטופים, ועשו הכל כדי שהנושא לא יירד מסדר היום.

תגובות

(5)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. סוזי

    באיזה תפקיד הוא התקבל לעבודה בנס טכנולוגיות ? כי בגיל כזה רק משתחחרים צהל .

  2. מיכאל

    עצוב מאוד, כואב הלב על האב שלא הספיק לחוות את הנס בחילוץ בנו.

  3. יאלי

    מחכים שיתחיל לעבוד, חסרים ידיים עובדות...😘

אירועים קרובים