מאנדיי הכתה את התחזיות והציגה את תזרים המזומנים הגבוה בתולדותיה

החברה סיימה את הרבעון עם תוצאות חיוביות בהכנסות וברווחים, ותזרים מזומנים נטו שנובע מפעילות שוטפת של 92 מיליון דולר

מייסדי מאנדיי והמנכ"לים המשותפים של החברה, ערן זינמן (מימין) ורועי מן.

תוצאות מצוינות למאנדיי ברבעון הראשון של 2024: על פי הדו"חות הכספיים של החברה, שאותם היא פרסמה היום (ד'), היא השיגה תוצאות שהכו את התחזיות, עלייה דו ספרתית בהכנסות ואת תזרים המזומנים הגבוה ביותר בתולדותיה. כמו כן, היא העלתה את התחזיות לרבעון השני ולשנה כולה. אלה הביאו את המשקיעים להעלות בכ-20% את שער המניה שלה במסחר המוקדם בוול סטריט ולהגדיל את שווי השוק של החברה למעל 10 מיליארד דולר.

ההכנסות של מאנדיי, שפיתחה מערכת הפעלה לעבודה, עלו ברבעון ב-34% ל-216.9 מיליון דולר וההכנסות החוזרות (ARR) זינקו ב-48%. ההפסד התפעולי על בסיס GAAP צנח בכמעט 80% לחמישה מיליון דולר ושלא לפי חישוב זה, החברה עברה מהפסד תפעולי של 300 אלף דולר לרווח תפעולי של 21.5 מיליון.

מאנדיי עברה מהפסד לרווח גם בסעיף הרווח הנקי למניה, שעמד בתום הרבעון על 14 סנט לעומת הפסד של 31 סנט ברבעון הראשון אשתקד. שלא על בסיס GAAP, הרווח גדל מ-15 סנט ל-64 סנט. תזרים המזומנים נטו שנבע מפעילות שוטפת עמד על 92 מיליון דולר, עם תזרים מזומנים חופשי של 89.9 מיליון, לעומת 42.7 מיליון דולר ו-38.7 מיליון, בהתאמה, ברבעון המקביל ב-2023.

החברה צופה שברבעון השני של השנה יגיעו ההכנסות שלה ל-226 עד 230 מיליון דולר – צמיחה של 29% עד 31% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, שהרווח התפעולי Non-GAAP יעמוד על בין 17 ל-21 מיליון דולר ושתזרים המזומנים החופשי יגיע ל-47 מיליון עד 51 מיליון דולר. לשנה כולה, מאנדיי צופה הכנסות של 942 עד 948 מיליון דולר – זינוק של 29% עד 30% לעומת אשתקד, רווח תפעולי Non-GAAP בסך של 77 מיליון עד 83 מיליון דולר ותזרים מזומנים חופשי של בין 238 מיליון ל-244 מיליון דולר.

"פתיחה יוצאת מן הכלל לשנה"

"הרבעון הראשון שלנו מסמן פתיחה יוצאת מן הכלל לשנה, עם ביקוש חזק למוצרים שלנו מצד ארגונים ולקוחות בגדלים שונים", אמרו רועי מן וערן זינמן, המייסדים והמנכ"לים המשותפים של מאנדיי. "אנחנו שבעי רצון במיוחד מהצמיחה המהירה של monday sales CRM ו-monday dev, שרשמו ברבעון גידול מואץ במספר הלקוחות החדשים. במקביל לכך שאנחנו ממשיכים לפתח את פלטפורמת המוצרים לעבודה (WorkOS), אנחנו מתמקדים כל העת בהמשך צמיחה, תוך יצירת ערך עסקי משמעותי ללקוחותינו".

לדברי אלירן גלזר, סמנכ"ל הכספים של החברה, "הרבעון הראשון מייצג רבעון חזק נוסף עבור מאנדיי, עם גידול מרשים בהכנסות וברווחיות, לצד רמת שיא של תזרים מזומנים חופשי. התוצאות הושפעו, בין היתר, מעדכון מחירים שערכנו באחרונה. עד כה, ההשפעה של עדכון המחירים לחלק מהמוצרים עלתה על הציפיות הראשוניות שלנו". לדבריו, "התוצאות הטובות ברבעון הראשון מעניקות לנו ביטחון נוסף ביכולת של החברה לממש את תחזית הצמיחה הבסיסית שהיא הציגה בכנס המשקיעים, שנערך בדצמבר 2023".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים