אירוע חשיפה לחברות סייבר ישראליות בכנס RSA

כ-35 חברות ישראליות השתתפו באירוע חשיפה שערך מכון הייצוא בשיתוף מינהל סחר חוץ במסגרת כנס RSA העולמי בסן פרנסיסקו, וקיימו 440 פגישות עם לקוחות פוטנציאליים עם בכירי חברות טכנולוגיה, עם משקיעים ועוד

גבי פורטנוי – ראש מערך הסייבר הלאומי, בהרצאה במפגש.

כ-35 חברות ישראליות השתתפו באירוע חשיפה שערך מכון הייצוא בשיתוף מינהל סחר חוץ במסגרת האירוע העולמי המוביל בתחום אבטחת הסייבר,  כנס RSA, בסן פרנסיסקו. החברות קיימו 440 פגישות עם לקוחות פוטנציאליים, עם בכירי חברות טכנולוגיה, עם משקיעים ועם נציגי הנספחויות הכלכליות של ארה"ב, ברזיל, יפן ודרום קוריאה. בנוסף, המשתתפים באירוע זכו גם להרצאה של גבי פורטנוי – ראש מערך הסייבר הלאומי.

לפי אומדני היחידה הכלכלית במכון הייצוא, שנת 2023 נרשמה כשנת שיא בתעשיית הביטחון והסייבר בישראל. סך הייצוא בתעשייה מוערך בכ-25 מיליארד דולר, גידול דולרי של כ-3% בהשוואה לשנת 2022, וזאת לאחר גידול דו ספרתי של 10% ושל כ-30% בשנים 21-22 בהתאמה. עוד נתון שמסר מכון הייצוא הוא, שעל פי האומדנים, הייצוא הביטחוני והסייבר מהווים כשליש מייצוא ההיי-טק של ישראל. גם הרבעון הראשון של שנת 2024 ביטא אינדקציה חיובית למצב האקו-סיסטם הישראלי – חברות סייבר היו אחראיות ל-40% מסך ההון שנכנס לישראל במהלך הרבעון הראשון של שנת 2024 (620 מיליון דולר).

בישראל יש כ-300 חברות סטארט-אפ פעילות בתחום אבטחת הסייבר, כ-200 מהן כבר נמצאות בשלבי מכירות.

בין החברות הישראליות שהשתתפו באירוע: דיפקיפ (DeepKeep), נוקו סקיוריטי (Noko Security), טרה-זון (TerraZone), סייברביט (Cyberbit) ועוד.

נילי שלו, מנכ"לית מכון הייצוא, ציינה, כי "במיוחד בימים אלה, מכון הייצוא מחויב לספק תמיכה מקצועית וכלי עבודה שיסייעו ליזמים ולחברות ישראליות לפרוץ לשווקים חדשים. במדינת ישראל פועלות כיום כ-400 חברות טכנולוגיה בתחום אבטחת הסייבר, מרביתן – חברות שכבר נמצאות בשלבי מכירות ללקוחות ברחבי העולם. הסייבר הישראלי בולט במיוחד השנה, כשברבעון הראשון של 2024 גייסו חברות הסייבר כ-620 מיליון דולר מסך ההון שנכנס לישראל".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים