מגדל, הכללית ועיריית רמת גן – אלופי האלופים בתחרות מצטייני המחשוב

טקס IT Awards השנתי של אנשים ומחשבים להענקת האותות למצטייני המחשוב נערך היום (ה'), ובנוסף לקטגוריות הקבועות כלל השנה פרסים שקשורים למלחמה ולתרומה לקהילה

אלופי האלופים: מימין - משה מורגנשטרן, מגדל חברה לביטוח; ליאורה שכטר, שירותי בריאות כללית; וקובי נח, עיריית רמת גן.

טקס הענקת אותות ההצטיינות בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards של אנשים ומחשבים נערך היום (ה') במרכז האירועים והכנסים לאגו בראשון לציון, והשנה, לצד הקטגוריות הקבועות וטקס אלוף האלופים, האירוע כלל קטגוריות שקשורות למלחמה ולתרומה לקהילה.

זו השנה ה-21 שבה מתקיים טקס מצטייני המחשוב. הוא החל בדברי ברכה של פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים, והנחו אותו דפנה ליאל, עיתונאית ערוץ 12, ונטלי גבאי, סמנכ"לית השיווק והאירועים של אנשים ומחשבים. את טקס אלוף האלופים הנחה יהודה קונפורטס, העורך הראשי של הקבוצה.

לתחרות הוגשו 1,343 פרויקטים, בתחומי פרויקטי IT, דיגיטל וחדשנות, שסייעו לארגונים לתפקד טוב יותר ולקדם את הליבה העסקית שלהם. יותר מ-100 הזוכים נבחנו ונבחרו על ידי צוות של עשרות שופטים בלתי תלויים.

בשל התמודדות צמודה, שלושה ארגונים זכו בתואר "אלוף האלופים", משמע – היו בעלי הכי הרבה פרויקטים שזכו בתחרות. מערך ה-IT של עיריית רמת גן, בהובלת המנמ"ר, קובי נח, היה הזוכה הראשון, על 39 פרויקטים מנצחים. שירותי בריאות כללית זכו אף הם בתואר, על 41 פרויקטים שבגינם קיבלו את האותות. את הפרס קיבלה ליאורה שכטר, סמנכ"לית מערכות המידע של הכללית. אלוף האלופים הגדול ביותר, שזכה בכמות הפרויקטים הגדולה ביותר השנה – 44, הוא מגדל חברה לביטוח. את התואר קיבל מטעמה משה מורגנשטרן, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הטכנולוגיות בחברה.

צילום ועריכת וידיאו של כל הסרטונים: ליטל רובינשטיין.

תרומה לקהילה במסגרת המלחמה

השנה נוספה לקטגוריות הקבועות בתחרות קטגוריה מיוחדת: תרומה לקהילה במסגרת המלחמה. בטקס הוענקו תעודות הוקרה מיוחדות לנציגי ארגונים שתרומתם צוינה במיוחד על ידי צוות השופטים ומערכת אנשים ומחשבים. הארגונים שקיבלו את האות המיוחד הם:

אורקל – על תמיכה במספר רב של משימות ופעילות מאז תחילת המלחמה, ובכלל זה תרומות כספיות והתנדבות של עשרות עובדים, שנמשכת עד היום.

מלם תים – על התארגנות מהירה, מיד עם פרוץ המלחמה, לספק כמות גדולה של מחשבים וטאבלטים לאלפי מפוני העוטף והדרום, שנותרו חסרי כל ונזקקו לכל תרומה אפשרית. מחשבים אלה כללו גם אפשרות להתחבר אליהם מרחוק וכללו ממשקים לילדים הקטנים, כדי לספק להם תעסוקה. בנוסף, מלם תים הרימה תרומה כספית משמעותית לעמותות מצילות חיים, רכשה ציוד תומך לחימה רב שהגיע היישר ללוחמים בחזית ואף חיזקה בתרומתה את מטה החטופים. התגייסותה המהירה והנדיבה של מלם תים תרמה רבות לחיזוק המורל בעם והיוותה דוגמה ומופת לחברות נוספות במשק, שהלכו בדרך זו.

אברא – על פעילות מיוחדת של תרומה לקהילה מאז תחילת המלחמה: הקמת פלטפורמה לפינוי ודיור למפונים.

נס טכנולוגיות – על תמיכה במגזר הציבורי-ממשלתי. בנוסף, עם פרוץ האסון הכבד, מרבית העשייה החברתית של נס, על כלל עובדיה, התמקדה בסיוע לתושבי קווי הלחימה ולצה"ל. כך, כחלק מקבוצת חילן נתרמו 360 אלף שקלים, במסגרת פורום מובילי העסקים במשק. בנוסף, נתרמו עשרות רבות של מחשבים לטובת משפחות מעוטף עזה, ומאות עובדים של נס יצאו לסייע לחקלאים, כחלק מצו 8 בחקלאות, בכל רחבי הארץ.

בזק בינלאומי – מפרוץ הלחימה, עובדות ועובדים של החברה התנדבו למגוון יוזמות של תרומה לקהילות שונות, ובראשן מאות המפונים שהתאכסנו במלון פרימה לינק בפתח תקווה, עם הפעלות שבועיות במלון, שאותן העבירו עשרות מעובדות ועובדי החברה. העובדות והעובדים אף תרמו מימי החופש שלהם, כאשר הסכום המצטבר נתרם לעמותות שונות שעוסקות בטיפול ובשיקום נפגעי המלחמה.

מנכ"ל חברת ה-IT המצטיין

באירוע אף הוענק פרס למנכ"ל חברת ה-IT המצטיין. השנה קיבל את הפרס שי בסון, מנכ"ל מלם תים, על: "הובלת שורה של פרויקטים לאומיים מרכזיים בתקופה מאתגרת, תכנון וביצוע מוצלח של פרויקטי IT מורכבים בכל מגזרי המשק, ויצירת מובילות וערך עסקי בכל אחד מעיסוקי בחברה. זאת, בנוסף לניהול מנצח של שותפים עסקיים וייצוג של מיטב היצרנים המובילים בעולם ה- ICT. בסון הוא מנכ"ל מוערך בקרב עובדיו והלקוחות, המשלב רגישות אנושית עם ניהול מוכוון אתגרים בתקופה מאתגרת זו".

בנוסף, הוענק מגן הוקרה למשפחתו של מנמ"ר המועצה האזורית שער הנגב, עומר צדיקביץ' ז"ל, שנרצח בבוקר השבת השחורה של ה-7 באוקטובר סמוך לביתו שבכפר עזה, כשניסה להימלט ולהגיע לחמ"ל המועצה. את המגן קיבלה בטקס ביתו של עומר, נטעלי.

עוד הוענקו תעודות הוקרה מיוחדות על הובלת פרויקטים לאומיים למובילי פרויקט הענן הלאומי נימבוס: החשב הכללי במשרד האוצר, יהלי רוטנברג, ראש מערך הסייבר הלאומי, גבי פורטנוי, ומנכ"לית מערך הדיגיטל הלאומי, שירה לב עמי.

תעודת הצטיינות מיוחדת ניתנה לאבי בקשי מבנק מזרחי-טפחות. התעודה ניתנה לו על כי "בקשי, חבר הנהלה בחטיבת הטכנולוגיה של מזרחי טפחות, על פעילות רבת שנים, מיזוג תשתיות בנק איגוד עם בנק המזרחי טפחות, היערכות מיוחדת במלחמת חרבות ברזל, והובלת פרויקט המעבר של בנק מזרחי-טפחות ללוד".

תגובות

(2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. רני

    סליחה, אבל המערכות של עיריית רמת גן, לא רק שאינן ידידותיות, הן גם חסרות פונקציונליות בסיסית.

  2. רמת גני

    כל הכבוד לקובי נוח מעיריית רמת גן שעןשה רבות בנושא המיחשוב

אירועים קרובים