לקראת פורים: "רכבת התקוות" נסעה לילדים חולי סרטן ומשפחותיהם

עובדי בזק בינלאומי, בזק, פלייטיקה וחברות נוספות השתתפו באירוע פורים, בחסות גדולים מהחיים ובשיתוף רכבת ישראל, שבו נסעה רכבת מתל אביב לבאר שבע, על מנת להביא תקווה למאות משפחות עם ילדים חולי סרטן

ילדי עמותת "גדולים מהחיים" על "רכבת התקוות".

בשבוע שעבר – בתקופה בה כל עם ישראל זקוק לתקווה ואופטימיות – יצאה לדרכה "רכבת התקוות" של עמותת גדולים מהחיים, במטרה לעודד את רוחם ולהביא למשפחות נחמה ושמחה.

האירוע הפורימי מבוסס על שותפות ארוכת שנים של בזק בינלאומי עם רכבת ישראל, אשר מקצה לטובת הילדים חולי הסרטן ומשפחותיהם, רכבת בת תשעה קרונות למשך יום הפעילות כולו. מסלולה של הרכבת התחיל בתחנת רכבת סבידור בתל אביב והסתיים בבאר שבע.

בזק בינלאומי הצטרפה לרשימה ארוכה ומכובדת של שותפות העמותה בקיום האירוע, ביניהן: רימקס מאני ישראל, אל על, בזק, פלייטיקה, AIG, G CITY ואלוני חץ. נבחרת של 30 מתנדבים מעובדות ועובדי החברה הגיעה השכם בבוקר אל תחנת הרכבת סבידור בת"א ויחד עם פעילי העמותה קיימו העובדים את ההפנינג הצבעוני והשמח במיוחד.
מתנדבי החברה חילקו כובעים ובקבוקי מים והשתתפו עם הילדים בשלל הפעילויות במתחם, בטרם עלו המשפחות על הרכבת בדרך לבאר שבע, אליה הצטרפו ליצנים, מאפרים, אמנים, זמרים, שחקנים ועוד. עם הגעת הרכבת ליעדה קיבלו אותם נציגי עיריית באר שבע עם שפע פעילויות ודוכני משחק בהפעלת כיוונים, החברה לתרבות הפנאי בבאר שבע.

עמותת "גדולים מהחיים" הוקמה בשנת 2000 על ידי הורים לילדים חולי סרטן, ומאז מלווה ילדים חולים ואת בני משפחותיהם, מרגע האבחנה ועד החלמה מלאה, תוך שהיא מספקת מענה מקיף לכל צרכיהם, החל מפעילות מצילת חיים, דרך מימון תרופות וטיפולים, בדיקות גנטיות ועד פעילויות התאווררות והפוגה לילדים ולבני המשפחות, מחנות קיץ, קבוצות תמיכה, סיוע במיצוי זכויות ועוד.

מתנדבי בזק בינלאומי בהפנינג "רכבת התקוות" של עמותת "גדולים מהחיים".

מתנדבי בזק בינלאומי בהפנינג "רכבת התקוות" של עמותת "גדולים מהחיים". צילום: יח"צ בזק בינלאומי

"זכות ענקית עבורנו לקחת חלק באירוע רכבת התקוות"

מנכ"לית עמותת "גדולים מהחיים", אפרת ליכטמן: "מדינת ישראל נמצאת באחת משעותיה הקשות, וזוהי הזדמנות מרגשת עבורנו להכניס רגעים של הפוגה, שמחה ותחושה של ביחד. חודש אדר מצווה עלינו לשמוח, ולפעמים זו משימה לא פשוטה להחזיק כאב ושמחה בו-זמנית. תודה גדולה לכל מי שהפך את האירוע המרגש הזה לאפשרי".

מנהלת אגף משאבי אנוש בבזק בינלאומי, ליאת חיניץ-אברהמי: "חברת בזק בינלאומי ועובדיה פועלים בחודשים האחרונים ביתר שאת, כדי לתת ולתמוך בקהילה בה אנו חיים. במיוחד בתקופה המורכבת בה אנו נמצאים במדינה, ולקראת יום המעשים הטובים, זו זכות ענקית עבורנו לקחת חלק באירוע רכבת התקוות של עמותת "גדולים מהחיים", ולראות את החיוכים של הילדים המדהימים ובני המשפחות האלופים שלהם, שהראו לנו שהם באמת גדולים מהחיים!"

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ': "העיר באר שבע שמחה לארח את ילדי "גדולים מהחיים" ובני משפחותיהם במשכן לאמנויות הבמה בעיר. בימים טרופים אלה אנו שמחים להעניק לילדים ובני משפחותיהם רגעים של אושר ונחת. מאחל חג פורים שמח ושרק תהיו לנו בריאים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים