תומר גל מונה ליו"ר פורום AI באיגוד ההיי-טק הישראלי

"צירופו לשורות האיגוד מהווה צעד מבורך ובעל חשיבות להמשך צמיחתנו, תוך דגש על כך שהבינה המלאכותית מהווה חלק מרכזי מעתיד התעשייה", אמר מריאן כהן, יו"ר איגוד ההיי-טק של התאחדות התעשיינים

תומר גל, יו"ר פורום AI באיגוד ההיי-טק הישראלי של התאחדות התעשיינים.

איגוד ההיי-טק הישראלי הודיע החודש על מינויו של תומר גל לתפקיד יו"ר פורום AI באיגוד ההיי-טק הישראלי של התאחדות התעשיינים. במסגרת תפקידו יפעל גל להנהגת הפורום והגדרת היעדים האסטרטגיים; לייצוג הפורום בממשקים השונים; להגדרת התמיכה בחברות בינה מלאכותית המצטרפות לאיגוד ההיי-טק הישראלי; לתמיכה בחברות מסורתיות אשר רוצות לאמץ טכנולוגיות בינה מלאכותית; לשיתוף פעולה עם גופים ממשלתיים ורגולטוריים, בכדי להבטיח שה-AI יצמח בסביבה מובנית ותומכת; וזאת לצד עוד מגוון פעולות לקידום ופיתוח תחום ה-AI.

ל-גל רזומה עשיר במגוון תפקידים בהם: כיום בעלים, מנכ"ל ו-CTO של חברת OpTeamizer. החברה היא Preferred Partner של אנבידיה (NVIDIA) ומספקת שירותים בתחומי הבינה המלאכותית, ה-HPC ומחשוב הקצה (Embedded Edge). 

מריאן כהן, יו"ר איגוד ההיי-טק בהתאחדות התעשיינים.

מריאן כהן, יו"ר איגוד ההיי-טק בהתאחדות התעשיינים. צילום: ניב קנטור

גל הוא גם מרצה של אנבידיה בתחום הבינה המלאכותית ובתחומי האצת ביצועים באמצעות GPU (שפת CUDA), וכן חבר סגל במחלקה להנדסת תוכנה במכללה האקדמית להנדסה בראודה. כמו כן הוא מרצה בתחום בינה מלאכותית עבור ראייה ממוחשבת ומרצה אודות בינה מלאכותית עבור עיבוד שפה טבעית, וכמו כן בודק של רשות החדשנות בתחום של בינה מלאכותית.

גל – בעל תואר ראשון (B.Sc) במדעי המחשב מאוניברסיטת חיפה וכמו כן בעל תואר שני (M.Sc) במדעי המחשב מאוניברסיטת חיפה ומועמד לדוקטורט במדעי המחשב – הגיב על המינוי החדש ואמר: "שמח על הצטרפותי לאיגוד ההיי-טק כיו"ר פורום בינה מלאכותית. אין ספק כי מדובר על מהלך שימשיך להציב את האיגוד כארגון בולט בתעשייה, תוך התמחות בתחום ה-AI".

יו"ר איגוד ההיי-טק ונשיא קבוצת מר, מריאן כהן: "תומר מביא עימו יכולות מגוונות בכניסתו לתפקיד זה, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית. אנו מאמינים כי צירופו לשורות האיגוד מהווה צעד מבורך ובעל חשיבות להמשך צמיחתנו, תוך דגש על הבינה המלאכותית שמהווה חלק מרכזי מעתיד התעשייה".

תגובות

(2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. אריק

    "מועמד לדוקטורט במדעי המחשב" -- מצטער, אני לא מכיר תואר כזה.

אירועים קרובים