תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סיילספורס ופייבר יכשירו אנשים עם מוגבלות
תוכנית להכשרת אנשים עם מוגבלות. צילום אילוסטרציה: BigStock

סיילספורס ופייבר יכשירו אנשים עם מוגבלות

החברות יקיימו בישראל פיילוט לתוכנית ההכשרה, שיחל ב-1 אוגוסט ● המשתתפים בתוכנית יוכשרו כאדמינים של סיילספורס על גבי הפלטפורמה של פייבר ● בחברת הענן מבטיחים לעשות מאמץ כדי לשלב את הבוגרים המצטיינים בשוק העבודה

מאת 19 ביולי 2021, 14:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סיילספורס ופייבר (Fiverr) יכשירו ביחד אנשים עם מוגבלות – כך הודיעו החברות היום (ב'). פיילוט של התוכנית צפוי להתחיל ב-1 באוגוסט – בישראל.

התוכנית מיועדת לסטודנטים ובוגרי אוניברסיטאות עם מוגבלות וצפויה להכשיר אותם להפוך לאדמינים במערכת סיילספורס. במהלך התוכנית, שאורכה שישה שבועות, המשתתפים ילמדו את הכלים והמערכות של סיילספורס ממנטורים מהחברה, ויוכשרו על ידי מנטורים מפייבר בשימוש בפלטפורמה שלה. כמו כן, הם יעברו סדנאות והרצאות מטעם עובדי ענקית הענן.

בסיילספורס אומרים כי לאחר סיום תוכנית ההדרכה, החברה תפנה ללקוחות שלה ותמליץ להם לעבוד עם האדמינים המוכשרים והמוסמכים הללו דרך פלטפורמת פייבר. על פי החברה, כך הם יוכלו לקבל ניסיון בעבודה מקצועית שהם לא יוכלו לקבל בדרך אחרת, וליצור מסלול לקריירה.

בחברה מציינים כי התוכנית היא חלק מהמחויבות שלה לפעול לסגירת הפערים בחברה ולספק הזדמנויות תעסוקתיות שוות. כמו כן, בפייבר טוענים שהתוכנית הולמת את מטרתה לסייע לאנשים בבניית עסקים ומותגים, בין היתר למען החברה. לפי הודעת סיילספורס, היא ניצלה את שנת הקורונה כדי להציג תוכניות ומדיניות שיהפכו מקומות עבודה למכילים יותר. פייבר השיקה בתקופה זו את Fiverr Empower – תוכנית שמוקדשת לסיוע לאנשים עם מוגבלות בבניית הניסיון המקצועי ותיק העבודות שלהם, על ידי מתן הזדמנויות שוות למציאת עבודה כפרילנסרים דרך הפלטפורמה שלה.

"פרויקט שמעמיד במרכזו נושא חשוב מאין כמותו"

את הפרויקט בסיילפורס יזמה לילך מוזס, יועצת לפיתוח עסקי בעולם הענן השיווקי בחברה, והיא מובילה אותו יחד עם עובדי סיילספורס נוספים: נעם עזרא, סגן נשיא אזורי בחטיבה המסחרית של החברה, יניב מורגנשטיין ומיכל לויתן-גיאת, מנהלי לקוחות אסטרטגיים בתחום ההיי-טק, ולירז זוהר חנצ'ינסקי, מהנדסת פתרונות בכירה.

מוזס צוטטה בבלוג של החברה כאומרת ש-"במסגרת התוכנית, המשתתפים ייחשפו לתכנים מגוונים וירכשו מקצוע נחשק – אדמין של סיילספורס (Salesforce Admin), שיעניק להם יתרון יחסי בשוק העבודה, ויאפשר להם להשתלב ולעבוד בתנאים הנוחים והטובים ביותר להם, מכל מקום בעולם, על גבי הפלטפורמה של פייבר. זה (מצב של – י"ה) Win-Win-Win".

עזרא ציין כי "התוכנית היא הזדמנות עבור המשתתפים, והיא תפתח בפניהם את השער לעבודה במגוון חברות ולא פחות חשוב – מכל מקום בעולם. זה פרויקט שמעמיד במרכזו נושא חשוב מאין כמותו".

סיילספורס ופייבר יכשירו אנשים עם מוגבלות Reviewed by on . סיילספורס ופייבר (Fiverr) יכשירו ביחד אנשים עם מוגבלות - כך הודיעו החברות היום (ב'). פיילוט של התוכנית צפוי להתחיל ב-1 באוגוסט - בישראל. התוכנית מיועדת לסטודנטי סיילספורס ופייבר (Fiverr) יכשירו ביחד אנשים עם מוגבלות - כך הודיעו החברות היום (ב'). פיילוט של התוכנית צפוי להתחיל ב-1 באוגוסט - בישראל. התוכנית מיועדת לסטודנטי Rating: 0

הגיבו