ישראל מצטרפת לקונסורציום אירופי חדש בתחום משאבי האנוש

המיזם מבוסס על פלטפורמה דיגיטלית לתחומי ה-HR, וישראל תיוצג בפעילות באמצעות המכון לערים חכמות בראשותה של ד"ר עדנה פשר

ד"ר עדנה פשר, מנהלת המכון הישראלי לערים חכמות. צילום: ניב קנטור

ישראל מצטרפת לקונסורציום אירופי חדש, שמיישם פלטפורמה דיגיטלית בעולם משאבי האנוש. הפעילות הישראלית במיזם זה תהיה באמצעות המכון הישראלי לערים חכמות, בראשותה של ד"ר עדנה פשר.

הפלטפורמה הטכנולוגית פותחה על ידי חברה הולנדית שאותה בחר המרכז האירופי לנשים וטכנולוגיה (ECWT) כדי להוביל ביחד את הקונסורציום. המכון הישראלי לערים חכמות יטמיע את הפלטפורמה בארץ, בעיר שתיבחר לשמש פיילוט להטמעה, ביחד עם ערים נוספות באירופה.

הפלטפורמה והחברה נקראות Smart Bio. הפלטפורמה מבוססת על בינה מלאכותית ותוכל לחבר בין צרכי הפרט לצרכי הארגונים בכל מדינה, במטרה לשפר את מיומנויות ההכשרה המקצועית של העובדים בעידן שאחרי הקורונה.

האיחוד האירופי הכניס את הנושא למסגרת החדשה של תוכנית המו"פ שישראל משתתפת בה באופן מסורתי במשך שנים.

"פלטפורמה שתחבר בין כל הגורמים"

ההכרזה על המיזם נערכה בוובינר בינלאומי שערך המכון בסוף השבוע בהשתתפות נציגי המיזם. בין המשתתפים היה פרנק מילס, מייסד Smart Bio, שאמר ש-55% מכוח האדם הפוטנציאלי באירופה זקוק לפלטפורמה שתחבר בין כל הגורמים. דוברת אחרת בוובינר – אווה פברי, מנהלת המרכז האירופי לנשים וטכנולוגיה – אמרה שהקונסורציום רואה חשיבות רבה בהטמעת הפלטפורמה בקרב נשות היי-טק בישראל.

לימור מוצ'ניק ועומר פוליצר – השותפים המייסדים, יחד עם ד״ר פשר, בהקמת הקהילה החדשה בישראל – אמרו כי מטרתה היא "לקדם את תעשיית ה-HRTech, תוך ניצול ההזדמנויות החדשות בתחום הבינה המלאכותית, לשיפור הביצועים של כל שרשרת הערך של הטיפול בהון האנושי".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים