שר התקשורת הנכנס, יועז הנדל: "אמשיך את מהפכת התשתיות"

היום התקיים טקס חילופי השרים במשרד התקשורת, ולתפיק נכנס יועז הנדל, שכיהן בתפקיד זה לפני פירוק הממשלה הקודמת וההכרזה על הבחירות"

חילופי שרים במשרד התקשורת. מימין: השר הנכנס, יועז הנדל, והשר היוצא, איתן גינזבורג. צילום: דוברות משרד התקשורת

״מה שנדרש מאיתנו השרים זה ללמוד ולקבל החלטות. החזרת הממלכתיות לשיח ולממשלה היא גם החזרת הענייניות. שרים צריכים להיות מקצוענים בתחום שעליו הם מופקדים", אמר היום יועז הנדל, שר התקשורת הנכנס, בטקס חילופי השרים שההתקיים היום.

בהתייחסו לאתגרים במשרד, אמר השר, כי "אחרי עשור של קיפאון, רגע לפני שיצאנו לבחירות וממשלות זמניות, עבר מתווה הסיבים. אינטרנט מהיר. עכשיו התוצאות מגיעות. זו המשימה שלי ושל העובדים המסורים והמקצוענים של המשרד הזה".

"גאה לחזור לכאן כחלק ממשלת אחדות", הוסיף הנדל. "אמשיך את מהפכת התשתיות. כשיש תשתיות תקשורת ברמת הגולן, בבקעה, בחולות חלוצה, בערבה, עוטף עזה או בשומרון יש אפשרויות תעסוקה ואיכות חיים. זה המפתח להתקדמות כלכלית, להשתלבות בחברה ולצמצום המרחק בין הפריפריה למרכז".

איתן גינזבורג, שר התקשורת היוצא, אמר, כי "בתקופה הקצרה שכיהנתי כשר במשרד קמתי כל בוקר עם תחושת שליחות, התרגשות והתלהבות כאילו מדובר ביומי הראשון, ועם דחיפות בקידום ענייני המשרד כאילו מדובר ביומי האחרון. וכך פעלתי. משרד התקשורת הוא משרד שעוסק בצמצום פערים חברתיים, בקירוב הפריפריה והמרכז, בשוויון הזדמנויות, בהכנסת ערכים לשוק כלכלי ותיקון כשלי שוק, בתרבות וביצירה מקומית ובעוד המון סוגיות ערכיות ובהכתבת מדיניות. זה משרד שפורס את תשתיות המחר, משרד שדואג לכך שהמדינה הזו תהיה מהמתקדמות בכל תחומי החיים. זו הייתה זכות גדולה לשרת איתכם כאן במשרד התקשורת".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. חנוך

    אז ככה לפני 5-6 חודשים פרסו בזק תשתיות סיבים אופטים בקרית חיים-חיפה ,היום 6.7.21 הגיעו וחיברו את התשתיות לארונות הסעף לבנינים בעלי 6-7 יחידות דיור אך פסחו על בינים של 2 יחידות דיור ,למרות שבבנינים המשותפים אף דייר טרם ביצע עיסקת חיבור .וכל זאת לפי פקודת העבודה של הטכנאים ולא כטעות אלא כמגמה מפורשץ.כך שמנטרות השר יפות אך לא מעמיקות לחילופין מקפחות .

אירועים קרובים