תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » סי דאטה תפיץ את מוצרי אריסטה נטוורקס בישראל
יניב ברזילי, סמנכ"ל חטיבת אבטחת מידע, סי דאטה. צילום: יח"צ

סי דאטה תפיץ את מוצרי אריסטה נטוורקס בישראל

אריסטה מתמחה בפתרונות תקשורת ארגונית לסביבות הדטה סנטר והקמפוס, עם יכולות אוטומציה, אנליטיקה ונראות רשתית מתקדמות

מאת 13 ביוני 2021, 11:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סי דאטה (C-Data) ואריסטה נטוורקס (Arista Networks) חתמו לאחרונה על הסכם הפצה. אריסטה מתמחה בפתרונות תקשורת ארגונית לסביבות הדטה סנטר והקמפוס, עם יכולות אוטומציה, אנליטיקה ונראות רשתית מתקדמות.

סי דאטה ממשיכה להגדיל את פורטפוליו הפתרונות שהיא מציעה למשווקים שלה, על ידי הוספת היצרנית המשמעותית אריסטה לחטיבת אבטחת המידע, במה שהווה השלמה לתחום ה-Networking שלה.

לדברי יניב ברזילי, סמנכ"ל חטיבת אבטחת המידע בסי דאטה, החתימה עם חברת אריסטה היא חלק ממהלך אסטרטגי להרחבת תחומי הפעילות של החטיבה לתחום התקשורת. הבחירה ב-אריסטה כספקית פתרונות תקשורת, מהגדולות שיש היום בשוק הגלובלי, תסייע לשותפים שלנו להכין את לקוחותיהם לאתגרים חדשים".

לדברי גיא אלכסנדר, מנכ"ל אריסטה נטוורקס ישראל: "אנו מאמינים בחיבור בין אריסטה ל-סי דאטה, ובטוחים ששותפות זו תסייע לנו להמשיך ולצמוח בישראל לשביעות רצונם של הלקוחות והשותפים שלנו".

סי דאטה תפיץ את מוצרי אריסטה נטוורקס בישראל Reviewed by on . סי דאטה (C-Data) ואריסטה נטוורקס (Arista Networks) חתמו לאחרונה על הסכם הפצה. אריסטה מתמחה בפתרונות תקשורת ארגונית לסביבות הדטה סנטר והקמפוס, עם יכולות אוטומציה סי דאטה (C-Data) ואריסטה נטוורקס (Arista Networks) חתמו לאחרונה על הסכם הפצה. אריסטה מתמחה בפתרונות תקשורת ארגונית לסביבות הדטה סנטר והקמפוס, עם יכולות אוטומציה Rating: 0

הגיבו